Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 honapos bigle kutyám már...

8 honapos bigle kutyám már nagyon kanos fojton a lábunkat plüssállatokat akarja megkufircolni mikortol lehetne neki kislányt találni akit esetleg álandósitani is lehetne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A kutya még nem is ivarérett... A hágó mozdulatokkal azt fejezik ki, hogy amit jelképesen "meghág" azt a falkában maga alattinak tekint. Vagyis titeket is, ami azt jelenti, hogy nem jól szocializáltátok a kutyát, ugyanis a kutya a családban mindig az utolsó a "falkarangsorban". A kutyának amúgy nincsenek szexuális igényi, csak szaporodási ösztönei.
2009. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kanosság, hanem dominancia probléma. Ilyet a falkavezérnek soha nem szabad hagyni (mármint a lábad).

Pároztattni pedig 1,5 évesen szürésekkel, törzskönyvvel és tenyésszemlével lehet. Ha ez nincs akkor javaslom az ivartalanitást: javitja a dominancia problémát is és nem fog élete végéig szenvedni ha tüzelő szukát érez.

2009. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem ö az elsö kutyám lányomtól és unokáméktol kaptam fél éve mert szegény uram meghalt és nagyon magányos voltam így lányomék megleptek ezzel a kiskutyával elötte sosem volt kutyám. Az ivartalanitás mit takar s a dominanciaprobléma? bocsánat a kérdésekért de tényleg nem vagyok tájékozot kutya kérdésben.
2009. júl. 23. 16:18
 4/20 A kérdező kommentje:
a kérdésben a többesszámot pedig úgy érettem hogyha a szomszédok esetleg jönnek az ö lábukat is elkapja
2009. júl. 23. 16:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

ha kevesebb a hormon, kevesebb a probléma

nincs golyo, nincs annyi hormon :)

2009. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

a dominancia probléma pedig az hogy azt hiszi hogy elörébb van a falkában, mint ti emberek

ezt nagyon gyorsan el kell felejtettni vele .. a beagle egyébként is egy elég makacs fajta, nehéz lesz majd vele

2009. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
és azt hogyan lehetne véghezvinni? és mijen hátárnyai vannak ha azt hiszi hogy ő feljebvaló mint én?
2009. júl. 23. 16:25
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, hogy itt teszem fel a kérdésem, de nagyon idevág.

Akkor is dominancia probléma, ha szuka kutya csinálja, de ő csak a gazdájával, akire máskülönben hallgat minden esetben? (Egy ismerősömnél van ez a jelenség, és bár vicces, nem tartom jónak...)

2009. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Elözönek: igen.
2009. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Dominancia: [link]

Ivartalanitás:

[link]

2009. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!