Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen módszerrel szoktátok...

Milyen módszerrel szoktátok tisztítani a plüssállatokat? Ha beteszem a gépbe, nem csomósodik a bunda?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
amelyiket lehet,én géppel mosom 30 fokon,ami zenél,vagy elemes,azt bevágom a mélyhűtőbe,az kiöli a bacikat:)
2011. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És a mosógép után is ugyan olyan szép lesz?

Nem áll össze a bélés? A szőr?

2011. jan. 22. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit más lesz a tapintása a mosás után. Hidd el nem fogsz rajta problémázni, mikor már olyan szaga lesz a sok nyáltól, hogy már messziről megérzed vagy éppen az orrod alá gyömszköli a kisbabád. Ha nagyon koszos lesz, vagy náthás lesz a babád és jól tele prüszköli úgy be fogod hajítani a mosógépbe, hogy nem lesz időd még csak azon sem gondolkodni, hogy mi történik a szőrével. Szerintem így higénikusabb ha kimosod.
2011. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy csinálom hogy ami nem elemes, zenélős azt simán bevágom a gépbe. Nem lesz olyan mint új korában, de legalább tiszta lesz. Teljesen egyet értek a második válaszolóval :))
2011. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

30 fokon kimosom géppel, tök ugyanolyan szerintem mosás után, mint előtte.

Én volt, hogy elemeset is kimostam, aztán fél napig hápogott a kacsa - kicsit ijesztő volt. Aztán kioperáltam belőle a szerkezetet. :D

2011. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindent a gépben mosok, semmi baj semmivel, ugyanolyan szépek
2011. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A plüssök egy idő után elkerülhetetlenül használtnak fognak kinézni, de szerintem ez normális. A fiamnak van egy kedvenc mackója, aminek mosás után pl. kicsit furi a szőre, de ha megdörzsölgetem akkor már nem áll össze csomókba.
2011. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!