Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russel terrier-t lehet...

Jack russel terrier-t lehet ketrecben tartani?

Figyelt kérdés
De csak éjszakára és amikor nem vagyunk otthon ami ritkán van
2012. aug. 20. 19:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Bármilyen kutyát rakhatsz ketrecbe, de szerintem célszerűbb, ha megneveled rá, hogy ne rágjon szét semmit, akkor nem kell ketrecbe tenni.
2012. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, de ennek az a lényege, hogy önmagától válassza a ketrecet!

Tehát ha úgy van, akkor nyitott ajtó mellett is bent maradjon, mert biztonságot, kényelmet, megnyugvást jelent számára.

Ilyen dolgokkal kell társítani a beszoktatásnál.

Simán betenni, és bezárni nem lehet!

2012. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"éjszakára és amikor nem vagyunk otthon"


...:-) B+ akkor minek a kutya?

2012. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet ketrecben tartani egy vérbeli vadászkutyát!! Jack Russel terrier egy ördöngös állat, aki nagyon hamar elrontható. Úgy vállalj vadászkutyát, hogy nem ketrecbe teszed, hanem tisztességesen megneveled az együttélés szabályaira.
2012. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha eléggé lefárasztottátok előtte, és hozzászoktattátok a ketrechez, és tényleg szeret ott pihenni, meg hozzászokott az egyedülléthez és nincs szeparációs szorongása, akkor igen. De ahogy mások is írták, akkor meg már felesleges bezárni.
2012. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem lenne célszerű, max ha olyan nagy, mert inni meg kaja kell neki, gondolom játéka is van, amit rágcsál, na meg jó lenne, ha nem kéne oda ürítenie...
2012. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem azért szeretném ketrecben tartani hogy ne rágjon szét semmit hanem azért mert a szomszédnak a vadállat kutyái széttépnék őt míg pici...
2012. aug. 21. 09:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. A szomszéd kutyáinak mi köze van a tiédhez, és pontosan miféle ketrecre gondoltál, meg egyáltalán? Ki akarsz rakni a kertbe egy jack russellt egyedül, ráadásul ketrecben? Nem tyúk ez basszus... Ha meg nincs kutyabiztos kerítésed, akkor eleve ne rakj kutyát a kertbe, ez alapszabály. De ha ezt nem tudtad, és mégis átjárnak a szomszéd kutyák balhézni, akkor az mennyiben akadályozza meg őket ebben, ha ti otthon alszotok? Egyáltalán nem értem, mit terveztek azzal a kutyával meg a ketreccel, na, fejtsd ki kicsit légyszi :D
2012. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen hát, pontosan mire is gondoltál? elkerítenél neki egy részt a kertben? vagy kis nyomi ketrecre gondoltál, ami szerintem állatkínzás, ha nem nagyon tud rohangálni, csak egy helyben ülni/feküdni...esetleg el tudnád magyarázni?vagy kép?
2012. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a kert egy külön elkerített részére gondoltam mert a szomszédunknak nincs normális kerítése és a kiscicám 2 hete pórul járt végette... (szegénykét széttépték)
2012. aug. 21. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!