Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » West hingland terrier kutyamna...

West hingland terrier kutyamnak ebben a hónapban nem tudtam neki venni minőségi tápot ( royal canin ), helyette pedigree juniort kellett vennem. Baj lesz ebből?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Egyébként a Royal szerintem egyáltalán nem olyan jó minőségű, mint ahogy hirdetik. Abban az árban már vannak jobbak. Sőt, olcsóbban is vannak jobbak.
2012. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem lesz nagy baj,mi is volt ,hogy 3 hétig pedigree-t vettünk,mert nem tudtuk megvenni a minőségit tápot (acana)

de vissza nézve az acanát sokkal jobban eszik mint a pedigree-t

2012. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Én annó CBA-s tápot vettem a kutyámnak, lelkesen falta, gyönyörű volt, soha semmi baja, betegsége nem volt...
2012. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És royal helyett milyen olcsóbb, de jobb minőségű tápot tudtok ajánlani?
2012. aug. 18. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Pl a brit care olcsóbb is meg jobb is (sokkal), de szerintem az acanát is jobb áron lehet megvenni egyes helyeken.
2012. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Lehet lenéztek, de én a westie-m nek, házi ételmaradékot adok, néha macskaszalámit, és mindig van száraz táp ami 175forint kilója. Egészséges és vidám. Ennyi.
2012. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is szoktam adni neki házi kosztot, bármit megeszik, zöldséget, gyümölcsöt, egyszerűen bármit....szeretném már szoktatni, nem csak az ő érdekében, hanem a mi érdekünkben is, iszonyú módon tud kunyeralni...
2012. aug. 19. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem két westiem van. Évek óta royalt esznek, de most pár hónapja áttértem a bosch tápra, ami olcsóbb és ez is elég jó minőség. Ráadásul 12.000 ft feletti vásárlásnál ingyen házhoz hozzák, ami a Royal Caninnál jóval magasabb összegnél lehetséges csak. Én ezzel a táppal abszolut meg vagyok elégedve. Mondjuk westie kutyának házi maradékot nem adnék tudvalevő, hogy mennyire érzékeny a gyomruk, és a minőségi száraztápban benne van minden, ami csak kellhez neki. Viszont az is biztos, hogy pedigrée tápot sem adnék, az egy eléggé rossz minőség.
2012. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
szinte ugyanaz a minőség, megegyezik a gyártó is nem sokkal rosszabb mint az RC:)
2012. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!