Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle kutyám nem bir menni...

A beagle kutyám nem bir menni mindig lekell ülnie és eléggé remeg mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jutott még eszedbe, hogy egy állatorvost megkérdezz?
2012. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem az állatorvostól kérdezed a rendelőjében? Bármi lehet a baja és az ellenkezője is, amit csak vizsgálattal lehet kideríteni.
2012. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
irány a doki
2012. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem minek vettél beaglet, ha utána se kérdeztél vagy érdeklődtél a kutya betegségeinek.

Tudni illik, hogy a beagle a legegészségesebb fajta, pont ezért használják laboratóriumokban.

Pár örökölhető betegségeik vannak: epilepszia,vérzékenység és a beagle pain.

a beagle pain fájdalmas betegség, rossz kedvvel merevséggel jár.

Nos mivel mondtad, hogy nem nagyon akar menni ez is benne van a pakliban, bár nem értem a remegést, lehet epilepsziás is.

Minden esetre vidd el orvoshoz, lehet valami vírust kapott el.

2012. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de az is lehet, hogy mondjuk kullancs fertőzése van
2012. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves? Mert az én (volt)öreg kutyám is ezt csinálta, de csak azért mert öreg volt. Sajnos ez az idővel jár. De amúgy tényleg el kéne menni egy dokihoz.
2012. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!