Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bejglis gazdik! Beagle lakásba...

Bejglis gazdik! Beagle lakásba? Kb 50 m2 és mellettünk a városliget kb 15 méterre.

Figyelt kérdés
olyanok írjanak akiknek van/volt ilyen kutyájuk.vélemények is jöhetnek a fajtáról. köszi!

2012. aug. 20. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat mozgásigénnyel rendelkeznek és nem könnyű a nevelése, végtelenül önfejű és makacs tud lenni.

Ismerek embereket aki ennél kisebb lakásban tartanak beagle-t, jól neveltek és okos kutyák, de bizony volt idő amikor vért izzadtak a kutyákkal..


Konkrétan mire vagy kíváncsi?

2012. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Estefelé kisétálsz a ligetbe. Tuti találsz kutyás társaságot, nem is egyet. Ahol beaglet látsz, beszélhetsz a gazdáival.
2012. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van több is. Mire vagy kiváncsi?

Mennyit lenne egyedül egy nap?

2012. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a fajtáról, arról, hogy hogy érdemes nevelni, ideális tartási körülmények megfelelő táplálás, szocializálódás stb hónapok óta olvasok, 10 nap és érkezik az apróság, már nagyon várom :) beagle-lel még nincs tapasztalatom. nem első kutya lesz, csak kis kihagyás után végre újra belevágok a kutyázásba.

a kérdés igen ez is lehet, hogy ti mennyit hagyjátok egyedül. itt lesznek napok amikor 3-4 órát ki kell bírnia, viszont ilyen esetekben előtte utána nagy séta.

olyan tapasztalatokra vagyok kíváncsi ami a könyvekben nincs leírva. az, hogy makacs, csak kihívás nekem :) pont ilyen kutyát szeretnék. a cél a póráz nélküli séta, (igen tudom, hogy elég meredek elképzelés beagle-nél) de megcsináljuk ;D

2012. aug. 21. 07:08
 5/9 A kérdező kommentje:

ja, és igen a másik dolog, hogy ha leírom h "beagle" még a csapból is az folyik, hogy buta, kezelhetetlen, szökős, makacs (csak hogy a leggyakoribbakat említsem)

úgy hiszem, a kutya tükröt mutat nekünk olyan lesz amilyenné neveljük.

kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2012. aug. 21. 07:11
 6/9 anonim ***** válasza:
A beagle egyáltalán nem buta kutya sőt baromi okos, éppen ezért ha nem vigyázol könnyen kijátszik. De ha következetes vagy simán lehet majd póráz nélkül sétáltatni. Könnyen motiválható egy kis falatkával vagy játékkal így könnyen tanítható. 3-4 órát simán el van magába, bár nyilván kölyökkorában azért fog rombolni a lakásban de ez minden kölyök kutyára igaz nem csak a beaglere.Honnan veszed a kutyust? Én szívesen beszélgetek vele rólad. Több mint 14 éves vannak beaglejeim. AZ első kutyusom már a 15höz közelít szerencsére tökéletes egészségben. Ja és lakásba.
2012. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú beagle-m, aki körülbelül egy éve került hozzám, miután elütötte egy autó és van egy lány, aki 2,5 éves. Mivel a kan már nem fiatal (kb. 4 éves ) ezért őt már nehéz lenne tanítani és valószínűleg rossz tapasztalata van az emberekkel, mert nagyon fél tőlük. A szuka viszont nagyon heves kis természet, borzasztóan szeretetéhes, közvetlen, barátságos. Okozott már mind a kettő kárt, de azt hiszem a sok szeretet, amit kapok tőlük bőven kárpótol érte. Melyik fajta az, amelyik soha nem okoz kárt? Ilyen kutya nincs, főleg amelyik kölyök. Én azt mondom minden csak nevelés kérdése. Ha már ennyire várod az új "lakó" érkezését biztosan nagyon jól meglesztek majd. Nem egy kényes fajta. Csak vigyázz, mert nagyon ravaszok! Az ártatlan kis nézésüket sokszor felhasználják a bűncselekmény jóvátételéhez ;) Remélem tudtam segíteni. Hidd el szerelem lesz :)
2012. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem beagle&westie keverékem van. makacs, önfejű és nem első sorban nagyon nagy mozgásigénye van. kertes házban lakom, így kimehet az udvarra, de délután 4 óra körülig (vagy kicsit tovább, míg nem hül kicsit a levegő) inkább a lakásban hűsöl. utánna fur pár kört az udvaron, és tudja, hogy viszem sétálni. amit még el tudok mondani az enyémről: okos, de akaratos, gyorsan tanul. az enyém sosem akar egyedül lenni, mindig kell valaki mellé. imád játszani, ezért a 'hozd ide' és 'ereszd' parancsszót tudja. érdemes tanítani, foglalkozni vele :) mindent meghálál, szeretetes :)
2012. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egy képet dobsz majd róla? (:
2012. aug. 30. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!