Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kiállításokon...

Szerintetek a kiállításokon számít vmit a bírónak h a felvezető nő, férfi, tetszik-e a bírónőnek-férfinak, illetve h milyen ruhában van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 16:49
 1/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Hát a fene tudja...

Én nem vagyok egy "jó nő",rólam nem tudom mit gondolnak a bírósporttársak. Mint a dogosok és a nagytestű kutyások áltálabán talpig retkesen(nyál, kutyaszőr, kutyadörgölőzés)szoktam beesni a körbe.

Nem is értem a hivatásos handlerek mitől olyan tiszták....

Szerintem nem sokat számít hogy milyen nemű vagy,meg milyen ruhában.De majd jönnek a tapasztaltabbak és mesélnek...

2012. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bogii10 ***** válasza:
30%
Szerintem se a legjobb ruháid válaszd, elég ha felveszel valami tiszta melegítőt meg egy pólót, és az teljesen jó. Ha a bírók tapasztaltak, úgysem a ruhádat nézik :)
2012. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez a handlerekre szól, mert én sem vagyok egy húde, és lehet h érdemesebb lenne handlerekkel felvezettetni akik jól mutatnak a körben.
2012. aug. 23. 17:36
 4/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Az én kutyáim sajnos nem mennének el egy handlerrel sem, meg nem is lenne rá pénzem. Megoldom saját hatáskörben a dolgot,nem szívesen adom ki a kutyáimat a kezemből :) Az mondjuk igaz,hogy szoktam másnak felvezetni,de csak baráti alapon.
2012. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a bírónak megadnám a tiszteletet és nem melegítőben vezetném fel a kutyámat..ha már ő sem abban van akkor én miért? :)
2012. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
A melegítő tényleg erős egy kicsit. Én általában farmerban meg valami felsőben-pulcsiban,néha szoknyában szoktam felvezetni,ez időjárásfüggő..
2012. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó mondjuk nyilván egy dogos meg egy yorkis is máshogyan van felöltözve..:) A dogos tiszta nyál,a yorkis meg csillog villog..de egy nagyobb testű kutyástól ne várjuk el,hogy csillogjon villogjon :)
2012. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Azt hittem a francia bulldogokkal majd tiszta maradhatok,hát nem jött be :D
2012. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egy nagytestű kutyánál is fel lehet normálisan öltözni. én ugy gondolom, hogy megtisztelem a birót azzal, hogy nem egy retkes melegitőben vezetem fel a kutyámat. és igaz, hogy itt a kutyát nézik, de sokat ronthat az összképen ha a gazda meg topis. fel lehet venni egy nomrális farmert, egy inget, vagy egy jó pólót. főleg Nagyobb rangosabb kiállitásokon illik megjelenni tisztességes ruhában. és igen van olyan biró, aki ezt figyelembe veszi.
2012. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az más amikor a helyszínen össze nyálaz vagy szőröz a kutya, de az látszik is, hogy nem a szennyesből előkapott melegítőben jelenik meg valaki:) Amikor még jártam kiállításra jó pár évvel ezelőtt, akkor volt, hogy nem az a kutya nyert, aki megérdemelte volna, félreértés ne essen, nem rossz szájíz miatt mondom, épp ellenkezőleg, mert pont, hogy a mi általunk vitt kutya nyert, amikor megláttuk a bíró nevét, akkor tudtuk, hogy nyerni fogunk, a csoport jogos is volt, de a fajta győzelem nem, a második kutya sokkal jobban egyben volt akkor és ezt nem vitatta amúgy sem a tulaj, sem a felvezető és a tenyésztő sem. Az ronthat az összképen, ha valaki nem ad magára és úgy jelenik meg, de amúgy nem hiszem, hogy csak az alapján választana egy bíró, mert tetszik neki a felvezető.
2012. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!