Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen olcsó ez a kutya?...

Miért ilyen olcsó ez a kutya? Jó ez a kennel? Nekem tetszik az ára is meg a kölyök is.

Figyelt kérdés

Mit kell kérdeznem a kenneltől?

Valamilyen szűrés vagy bármi?

[link]

[link]


2012. aug. 4. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert igény szerint törzskönyvezhető. Ha tk-t kérsz akkor drágább.
2012. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira jó ez a kennel. A hirdetés nem tetszik, illetve opció a törzskönyv...sem egészségügyi szűréseket, sem kiállítási eredményeket nem látok...
2012. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek között nézelődj:

[link]

2012. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én biztos nem venném meg a kölyköt, 1. alap legyen már a tk., ne igény szerint kelljen már kérni. Ráadásul lehet, hogy a kölykök cukik, de nem tudom, hogy láttad-e a szüleit a képen. Hát megvan a véleményem róluk. Nálam a canario nem itt kezdődik, látszik a képeken is, hogy nagyon rövid lábúak, hatalmas kerek fejjel, rövid orral, ami inkább hasonlít egy bullmasztiff-hoz, mint egy canariohoz.
2012. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


És ez? :)

2012. aug. 4. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez már ezerszer jobb, ahogy néztem a szukái Irema Curtó vérvonalúak, ami az egyik legjobb. Nem túl nehézkesek, mint az előző linkben, ezekkel már lehet km-eket is futni. A szűrésekre feltétlen kérdezz rá.


Nekem ő az egyik kedvenc kanom: [link]

2012. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen,őket láttam én is.

Szerinted mennyibe kerülhetnek a kiskutyáik?

2012. aug. 4. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
150 ezer, viszont, szűrésekkel, szerződéssel.
2012. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!