Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek (bőv. )?

Milyen kutyát vegyek (bőv. )?

Figyelt kérdés
Panelben élek,de sokat vinném sétálni és kutya futtatóba. jó lenne ha szeretne úszni,mert van egy kutya úsztató erre. Szeretném ha nagyon játékos lenne és aktív. nem akarom trükkökre tanítani,de jó lenne ha hallgatna rám.a szőrét jó lenne ha nem hullatná. Kis termetűt szeretnék max 15kg körül és megfizethető áron. yorkit nem nagyon szeretnék.boston terrierre gondoltam de nagyon drága és ritka.talán még a westi jön szóba.ti milyet ajánlotok?

2012. aug. 24. 10:56
1 2
 1/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Francia bulldog. Nagyon hasonlít a bostonra és nem is olyan drága. Nagyon jó fej kutyák,szeretnek aludni,lustálkodni,ugyanakkor nagyon agilis kis bestiák.
2012. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem is tetszenek.csak az a baj a francia bulldogokkal,hogy kevés ideig élnek és nem brják annyira a meleget,pedig erre rettentő tud lenni az időjárás..
2012. aug. 24. 11:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Árakkal nem vagyok tisztában, szerintem ezeket nézd meg:

Uszkár (törpe vagy toy): szőre nem hullik, könnyen tanítható, játékos, aktív -szerintem ez lenne a legmegfelelőbb

Kínai meztelen kutya púderpamacs változat

Bischonok

Terrierek közül sok van: fox terrier, welsh terrier, Jack Russel terrier, skót terrier, westi - ezek a legismertebbek szerintem, de még van egy csomó kis terrier fajta xD

2012. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak különböző fajtamentők,ők ingyen és bérmentve adnak neked kutyát és még tudod, hogy megmentettél egy árva lelket. [link]
2012. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
sajnos az uszkárok nem tetszenek,köszönöm a linket!meg fogom fontolni..
2012. aug. 24. 11:16
 6/14 anonim ***** válasza:
ezek kis bichonok, akik szintén gazdit keresnek [link]
2012. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem német juhász keverékem van, menhelyről.-Hát egy áldott jó kutya , sosincs vele semmi problémám, nem adnám oda semmi pénzért. Van 2 macsekunk is , szintén menhelyesek. Tudod olyan jó érzéssel tölti el a családot, hogy megmentettük ugymond őket. És nem a pénzhiány miatt nem vettük a kutyát mert a menhelyet azóta is szoktuk támogatni élelemmel.
2012. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tacskó:)
2012. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem minden féle képpen fogadj örökbe egy menhelyről egy kis termetű kutyát és akkor azon sem kell gondolkodnod, hogy milyen fajta legyen hiszen ott majd úgyis meglátod azt amelyik tetszene neked. De ha nem menhelyről szeretnéd akkor még a beaglet ajánlom. Sok sikert :)

~Anne~

2012. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én a Beagle fajtájú kutyát ajánlanám. Nekünk eddig csak ilyen kutyánk volt és nagyon megvagyunk elégedve ezzel a fajtával. Családi kutyának számít, és kisgyerekek mellé különösen ajánlott mert nem bántja. Nagyon barátságos, könnyen tanítható de eléggé makacs fajta ezért türelmesnek kell lenni hozzá. Bántani vagy verni nem szabad mert a makacssága miatt akár azértse fogja csinálni amit kérnek tőle. És nem igaz az a tévhit hogy taníthatatlan és hogy nem okos kutya, csak türelmesnek kell lenni hozzá. A mi beagle kutyánk például 3 nap alatt megtanúlta azt hogy pacsi, és hogy marad. Általában kertesházban tartják mert nagy a mozgás igénye és mert játékos, de rengeteg olyan ismerősöm van aki lakásban tartja, de ha mondtad hogy sokat vinnéd sétálni akkor ez már nemis gond:) Közepes termetű kutya, körülbelül 15-20 kg a súlya, és nem hullajtja a szőrét mert rövidszőrű. Az ára is megfizethető ha kölyköt szeretnél az úgy kb. 15-30.000 Ft. között van, de láttam már olcsóbbat is. Illetve ha felnőttet keresel már lehet találni az interneten is ingyen. (a miénk onnan van).
2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!