Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Dobermann, vagy Pitbull, Rotwailer ilyen erősebb "félelmetes kutyát szeretnék a 3 közül melyiket?
2012. ápr. 8. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Rottweiler-t ne mert a nevét se tudod leírni.

Dobermann vagy Pitbull között válasz.

Szerintem Pitbullt mert az keményebb.:)

2012. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
7. es vagyok így rengeteg időm van rá :D A tanulás után 5-6 órám is van rá mondjuk annyit nem fordítok majd rá de 2 őt minimum:D Hétvégén eltudom a vinni az erdő be rétekre mert innen nincs messze :D És meleg helyen tartanám. 250m hosszú kert és 50m széles.A házban pedig az előszobában lenne a helye ami fűtött..
2012. ápr. 8. 14:00
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát így ezek közül egyiket sem! Ezek erős kezű gazdi mellé valók, nem egy 7.-es gyerek mellé!!!
2012. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha csak kemény kutya kell keménykedni, akkor egyiket se.
2012. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem félelmetes.
2012. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én 8. os vagyok.3 saját(!) kutyám van. 2 keverékem és egy pitbullom.Első szóra megcsinál bármit!Hatàrozottnak kell lenni MINDEN kutyához!!!Há csak keménykedni akarsz vele NE vegyél kutyust!!!

Próbálkozz pl.NJ vel vagy boxerral.

15/L

Bocsi, hogy nem tudtam segíteni.

Ja!Úgy írják Rottweiler .:)

2012. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én 8. os vagyok.3 saját(!) kutyám van. 2 keverékem és egy pitbullom.Első szóra megcsinál bármit!Hatàrozottnak kell lenni MINDEN kutyához!!! Ha csak keménykedni akarsz vele NE vegyél kutyust!!!

Próbálkozz pl.NJ vel vagy boxerral.

15/L

Bocsi, hogy nem tudtam segíteni.

Ja!Úgy írják Rottweiler .:)

2012. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Bocsi!2x küldte el a gép.1x akartam!!!

sorry...

2012. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem minden véreb ... véreb. ismerősünknek is pittbulja van és szelídebb mint egy pincsi. külön ki kell erre képezni őket ha télleg őrző védőt akarsz belőlük faragni.
2012. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jézus,ha keménykedni akarsz ne vegyél kutyát,mert olyan kemény lesz hogy megharap ha csak napi 1 órát tudsz vele foglalkozni,én is hetedikes voltam amikor megkaptam életem első kutyáját egy staffordshiret,ami szintén nehéz kutya,de én rengeteget foglalkoztam vele,nyári szünet elején kaptam,és onnantól kezdve nem mentem sehova,nélküle meg végképp nem,mindenhova együtt mentünk,kutyasuliba,sétálni,futni,más kutyákkal játszani,de nem keménykedni.mert abból mindig baj van.a dobermann hiperaktív,a rottweiler örző védő,felnőtt férfinak való kutya,pittbull meg nem gyereknek való.ha már ilyen félelmetesebbet akarsz akkor keress rá a staffordshire bullterrierre,mert ők kisebb testűek,gyerekszeretőek,és bár rengeteget kell velük foglalkozni nem fog megharapni. [link]
2012. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!