Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok ilyen kutyatáskát...

Hol tudok ilyen kutyatáskát venni? Nem találok sehol.

Figyelt kérdés

5 éves táskánk gyakorlatilag szétesett, újat vásárolnék. Főleg autóban utazáshoz használjuk, néha vonaton, tömegközlekedésen illetve néha beviszem magammal boltba, ezért fontos, hogy teljesen zárható legyen és inkább női táskára emlékeztessen.

A miénk olyan, hogy erős műanyagszerű borítása van, de nem kemény, mint sok hordozó. A két vége hálós, az egyik vége és a teteje is kicipzározható, de úgy, hogy egybenyithatóak, így ülve és fekve is kilát, kocsiban így utazik. Az alja merev, kézben sem süpped be a kutya.

Ezt a darabot néztem: [link]

Ám ahogy látszik a teteje és oldala nem nyitható teljesen egybe(a patent résznél fix a táska) és a miénk szélessége alul 23 centi(felfelé keskenyedik) ez pedig csak 17, egyéb méreteik azonosak. A mostaniban kényelmesen elfér és még forgolódni is tud, ez nem lenne túl kicsi? Kb 5 kilós a kutya. Ill a műbőr anyag nem kopik gyorsan? A miénk is az, de az valahogy műanyag hatású, erős, még csak meg sem tört 5 év alatt, de a füle pl leszakadt.

Hol érdemes még nézelődni? Mindenhol ilyen szivacsanyagú, nyitott táskák vannak, azzal nem sokra megyek. Ismert állatboltokban nem találtam, a neten is csak ezt az egyet.


2012. aug. 25. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom az ár mennyire számít


[link]


ezek elég nőiesek :)

2012. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szépek, de max 10ezer körül szeretnék rákölteni. plusz ezeknél sem egybenyitható az oldala és a teteje, akármilyen márkás is.

a női táska szerű kinézet csak azért fontos, mert eddig soha sehol nem vették észre, hogy az egy kutya, míg egy abszolút hordozó kinézetű táskáról lerí.

2012. aug. 25. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress a Vaterán ,express-en ,jófogás.hu-n. nincs több ötletem
2012. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!