Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orijen Puppy Large táp mellé...

Orijen Puppy Large táp mellé kell adnom valami csonterősítőt a kutyusnak?

Figyelt kérdés
8 hetes lesz kedden a kiskutya. Fajtája pitbull. Ha kell neki adni akkor milyen fajtát érdemes?
2012. aug. 25. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A pit nem Large méret. Minőségi tápnál felesleges a plusz kiegészítő.
2012. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Pit médium méretű kutya azaz közepes. Fölösleges annyi fehérjével tömni, mint amennyi a Large tápokban van. Prémium táp mellé nem kell kiegészítő, viszont a neki való méretű tápot add neki, ha nem akarsz ártani vele. Sok fehérjétől hullhat a szőre stb..
2012. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Pit Bull terrier felnőttkori súlya 23-36 kg. Ez alapján bizony large méret. 25 kiló körül már nagytestűnek számít a kutya. Én még a bassett houndot is nagytestű kutyaként kezelném, mert ugyan a marmagassága nem nagy, viszont nagyon erős csontozatú, masszív kutya, így a felnőttkori súlya neki is van hasonló.


Etesd visszafogottan, inkább vékony legyen mint egy kicsit is túlsúlyos. Kalciumot nem kell neki adni, Orijen mellé én még zöldkagylót sem biztos, hogy adnék, mert kiemelkedően magas a glükozamin és kondroitin tartalma.

2012. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahol vettem a tápot ott mondták hogy a larget vigyem mivel nagytestűnek számít. Ez nekik se pénz kérdése volt mivel ugyanannyi a kisebb testűeknek való is. Rendben akkor nem adok neki egyenlőre semmilyen más csonterősítőt illetve vitamint se. Köszi
2012. aug. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!