Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök bernáthegyi kutyámnak...

Kölyök bernáthegyi kutyámnak Pro plan puppy learge atletic kutyatápot adok. Jó táp ennek a fajta kutyusnak? Vagy esetleg tudnátok ajánlani valami másikat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A bernáthegyi nem éppen atletic, neki megfelelőbb lenne a robust táp, de egyébként nem hiszem, hogy sokban különbözne egymástól a kettő.
2012. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, neki a robust kell mert nem atletikus hanem robosztus testfelépítésű. Ilyen kell neki:

[link]

2012. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

Nem tudom mennyiért vennéd a pro plant, de ha az átlag árát nézzük akkor van jobb minőségű kb. ennyiért és azért egy bernáthegyi elég érzékeny kicsinek (a csontozatuk miatt) ezért érdemesebb lenne picit jobb minőségű táppal etetni elővigyázatosság miatt. Ha kommentbe megírod mennyit szánsz a tápra akkor esetleg tudok mondani jobbat is.

2012. jún. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3#!

Engem érdekelne, hogy melyik tápra gondoltál. Ha minden jól megy néhány hónapon belül egy leobaba érkezik hozzánk, de a tápon még nem gondolkoztunk.

2012. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdésnél kiírt tápnak nem néztem utána, de amit belinkeltetek megnéztem.

Nekem ez tűnt fel:

"Csirke (18%), búza, kukoricaglutén-liszt, szárított szárnyasfehérje, kukorica, rizs (7%), állati eredetű zsiradék, búzarost, hidrolizátum, szárított cukorrépa-apríték, ásványi anyagok, szárított halfehérje, tojáspor, halolaj, kolosztrum (0,1%)."


Tehát 18% a hústartalma a tápnak, tele van búzával, kukoricával (ez 2x is szerepel). Ár-érték arányban nagyon nem éri meg.


Én a Brit Care tápot ajánlanám, bárányos-rizses, GABONAMENTES - mert hogy erre semmi szüksége a kutyának.

Itt meg tudjátok nézni az összetételét:

[link]


Dogshopnál van a legjobb árban. 2x12 kg 18.990Ft (persze kezdetnek nem vettem én sem dupla csomagot).

Ami fontos, hogy az etetési útmutatója kicsit el van túlozva, az én kutyusomnak a 680 gramm helyett elég napi 500-540 gramm is, ettől visszafogottan, szépen fejlődik. Ill. ami fontos, fél éves korától érdemes átváltani a fehérjetartalom miatt a Brit Care felnőtt tápjára.

2012. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja és a táp mellett adj neki mindenképp zöldkagyló kivonatot az izületek védelme érdekében (nagytestű, gyorsan növő fajtáknál nagyon ajánlott).

Vetri Care GF600 (én ezt adom), vagy Luposant.

2012. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Esetleg netes oldalt tudnál ahol ezeket meg tudnám rendelni!

Köszönöm előre is!

NIKI

2012. jún. 28. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze :)

Innen meg tudod rendelni a tápot (szerintem elsőre csak egy 12kg-os zsákkal rendelj):

[link]


(Valamit rakj még hozzá, mert így 9990Ft a táp és 10eFt-tól ingyenes a szállítási ktg)


Innen pedig a Vetri Care Gf600-at (én a legnagyobb kiszerelést vettem, mert így a leggazdaságosabb, de találsz belőle kisebbet is):


[link]


Ha kérdésed van, írj nyugodtan privit :)

2012. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!