Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mi lelte a kutyámat?

S. O. S. Mi lelte a kutyámat?

Figyelt kérdés

2,5 éves beagle. Már napok óta fura, bár azt hittem a nagy hőség miatt. Mindig amikor indul furán nyüszög egyet, mintha nehéz lenne neki. De aztán ma, amikor már nem lehet a melegre fogni, sokkal rosszabbul van, nem ugat, nem szaladgál, idegesen járkál fel s alá, remeg a hasa-oldala, amikor simogatom. Rám akart ugrani és nem bír!!!!!!!

Nagyon aggaszt. Orvost ebben a kis városban hiába hívok, ezek ügyeletes dokik, akik disznóbetegségekhez meg tehénellésekhez járnak. Sajnos tapasztaltam már.


2012. aug. 26. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vemhes?
2012. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Eleve nem hívunk kutyához orvost, mert a kijárós dokinak nincsen felszerelése egy normális vizsgálathoz. Vidd be egy rendesen felszerelt rendelőbe. Itt biztos nem találsz semmiféle távgyógyító csodadoktort, csak az igazi működik.
2012. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

DE ITT NINCS!!!!!!!! FELSZERELT ORVOSI RENDELŐ BAKKER! EZ EGY PICI VÁROS. ITT MÁR AZT KINÉZIK AKI NORMÁLISAN KUTYÁT TART! ÉS HÜLYÉNEK NÉZIK HA BEADAT MINDEN OLTÁST.


Vemhes nem lehet, kan.

2012. aug. 26. 11:56
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Akkor fogd meg, és vidd messzebbre. Vállaltad, hogy kutyát tartasz távol az állatorvosoktól, ez azzal jár, hogy néha messzire kell elvinni. Ne kiabálj, hanem ha fontos neked a kutyád, akkor szépen indulj el vele olyan helyre, ahol segíthetnek rajta.
2012. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos tanácsot. Biztos sz@r kutyatartó vagyok, mert vállaltam kutyát normális állatorvosi rendelőtöl 50 km-re.
2012. aug. 26. 12:01
 6/20 Hovarju ***** válasza:
100%

Sajnos az általad leírt tünetek sok mindentől lehetnek.

Nem fogunk tudni így a távolból megoldást találni rá.

Sajnos nem marad más lehetőséged, mint megszervezni azt, hogy eljusson a kutya, akár 50km messze is az állatorvosi rendelőbe.

Keresd meg a rendelő telefonszámát és hívd fel őket. Lehet hogy telefonon is fognak tudni felvilágosítást adni, esetleg időpontot,hogy mikor menjetek, és akkor nem indultok hiába.

Jobbulást a kutyusnak.

2012. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szar kutyatartó, mert vállaltad a kutyát, de nem értem, miért sírsz, hogy el kell vinni dokihoz messzire. Ha egyszer beteg, akkor ez a módja a gyógyításának, nem lehet mindent megoldani kamillával meg borogatással.
2012. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 arthur5000 ***** válasza:
100%
Sajnos én is csak azt tudom neked mondani,hogy el kell vinned a kutyádat,mert ha egyre romlik az állatpota az nagy baj.Nem akarlak riogatni,de sok beagle-nek egyik hétről a másikra jelentkezhet vese betegség is.Nekem van 3 ismerősöm akinek beagleje van,de 2 vese betegségben pusztúlt el.Úgyhogy valahogy szervezd meg az állatorvoshoz jutást!
2012. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy meg hal a kutyád vagy elviszed 50 km-re odéb,ha neked jó nézni hogy szenved akkor így jártál, egy kutya 10-15 évig él. Benne van a pakliban hogy egyszer megbetegszik!!!!
2012. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nézd, én nagyvárosban élek, van vagy 15 állatorvos. Mégis 30 kilométerre egy másik állatorvoshoz járok vele, mert az jobb, mint a helyiek. Egyszer te is kibírod, hogy utazol 50 kilométert.
2012. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!