Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai steffordshire kutyus...

Amerikai steffordshire kutyus szeretnék?!

Figyelt kérdés
Sok mindennek utána néztem, de arra sajnos sehol nem kaptam választ, hogy mi van akkor ha egy 2éves kutyus kerülne hozzám? Van 3 gyermekem is, de annyira már nem kicsik, hogy ne tudják, hogy kell bánni egy kutyával! A kutyus egyébként menhelyen van, onnan szeretném hazahozni.
2012. aug. 26. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez az adott egyedtől függ. Tudnak valamit a múltjáról?
2012. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A menhelyen dolgozó hölgy elmondta,hogy kifejezetten nyugis kutyus és a teszteken is simán átment!Nyugott szívvel ajánlja gyerek mellé.Arra gondoltam,hogy mielőtt magamhoz venném,először csak látogatnám a gyerekekkel és együtt vinnénk ki sétáltatni.Én már teljesen beleszerettem annyira szeretetre éhes!
2012. aug. 26. 18:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Az csak és kizárólag a kutyától és tőled függ, hogy mi lenne, ha hozzátok kerülne, senki nem tudja előre megjósolni a fajtája és a kora alapján. Mire vagy konkrétan kíváncsi?
2012. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi,hogy felnőtt korban is tanácsos-e gyerekekkel összetenni?A férjem mindenképpen kölyköt szeretne,pont azért mert a felnőtt kutyától féltené a gyerekeket.
2012. aug. 26. 19:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya nem akarja azonnal megenni a gyerekeket, meg nem fél tőlük, és ésszel vagytok az első hetekben (nem maradnak együtt felügyelet nélkül, nem nyúzzák a gyerekek a kutyát, satöbbi), akkor nyugodtan. A felnőtt kutya annyiból biztonságosabb választás, mint egy kölyök, hogy a jelleme nem fog már változni, ami kölyköknél azért megesik. Ráadásul nem kell szenvednetek a szeleburdi kölyökkorral meg az akaratos kamaszkorral, mert azon már túl van a kutya. Ha most nyugis és rendes, akkor ha nem cseszitek el, ilyen is marad :) De menjetek el, nézzétek meg családilag, az a biztos.
2012. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, amit akumi :)
2012. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a hasznos tanácsokat!Már holnap megyek is a gyermekeimmel,hogy összeismertessem őket a kutyussal!Remélem minden ok lesz :)
2012. aug. 26. 21:47
 8/18 anonim ***** válasza:

Szuper :)

Majd számolj be, hogy ment :)

2012. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megtörtént az ismerkedés :-) Nagyon nyugott.Megtudtam azt is,hogy gyerekek mellett nött fel és elkobozták a gazdjától,mert állandóan ellete.A hangját se lehetett hallani.Szót fogad a parancs szavakra is.Még el is feküdt nekünk,hogy a hasát simizzük.Azt hiszem ő lesz a következő kutyánk :-) Én teljesen beleszerelmesedtem az ártatlan pofijába :-)
2012. aug. 27. 17:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Jaj de jó :))

Mikor viszitek haza? :)

2012. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!