Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! Az normális, hogy a 6...

Üdv! Az normális, hogy a 6 hetes pitbull keverékem megszexuálja a lábam? O. O vagy ennek nincs köze az ivarérettséghez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes? Egy 1,5 hónapos kutya? Közel sincs az ivarérettséghez, inkább azt jelzi, hogy a tulajdona vagy.
2012. aug. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Megszexuálja. XD

Biztos Kóka János volt a tenyésztő és belenevelte az erőszakszexet.

Amúgy tényleg valami olyasmi, mint amikor megjelöli a területét.

2012. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ő szempontjából teljesen normális, ő ezzel csak azt mondja neked, hogy: "Hat hetes vagyok, de én vagyok a főnök, a falkavezéred."

Ez a te szempontodból abszolút nem... - hogy is kérdezted? - normális. Nem szabad hagyni neki, hogy ledomináljon téged, elvileg ugyanis neked kéne lenned a falkavezérének (de szép magyar mondat...).

Ezentúl mindenképp tiltsd le, ha ledominál téged - bármilyen testrészedet.

Ezen kívül ajánlanék egy cikket és egy videósorozatot a falkavezérségről. sosem lehet elég korán elkezdeni:

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=sf2tw4gWCnY

2012. aug. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébiránt nem engem molesztált, hanem anyámat :D szal pluszban azt se tudtam mire vélni h velem vagy hugommal miért nem csinálja, de már értem - anyám túl engedékeny vele, semmiért nem szól rá, "mert még kicsi". Holnap felvilágosítom a mutert :)
2012. aug. 26. 04:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kutya, és már ledominálja az embereket? Az igen, lesz még vele elég bajod, ha nem kezded el már most nagyon komolyan fegyelmezni.

Mert egy 3-4-5 hónapos kutyánál azt mondom, hogy belefér, az már próbálkozik, de egy 6 hetes? Tényleg ne engedjétek neki!

2012. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem is, ne aggódj, nekem van tekintélyem előtte, csak attól félek h ha kezdődik a suli és koleszon leszek, az itthoniak el fogják kényeztetni. Eddig csak berni pásztorkutyáink voltak, azokkal nem is volt semmi gond, és nem értik meg a szüleim h ezzel a kutyával pöppet szigorúbban kéne bánni :S
2012. aug. 26. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
a dominanciáját mutatja, ne engedd neki!
2012. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!