Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gy tacskó mennyire jó választá...

Gy tacskó mennyire jó választás bérházba? Még nem tervezem meg venni, csak érdeklődök.

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 19:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az egy akart lenni :)
2012. aug. 26. 19:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha jól le van fárasztva teljesen jó választás. Annyi hogy lépcsőznie nem szabad,tehát kézbe kell cipelni fel-le,meg kell nekik keménykezű gazdi,következetes nevelés,nem egy tacskós ismerősöm van aki panaszkodik hogy szétszed mindent a kutyája az újságtól a wc papírig kezdve mindent.

De jópofa kutyák,megfelelő gazdi mellé tökéletes.

2012. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta szeretnék, meg a szomszédnak van egy drótszőrű, és én szoktam néha sétáltatni. Azt tudom, hogy lépcsőznie nem szabad, én is mindig kézbe viszem fel le. Köszönöm a választ.
2012. aug. 26. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem panelba van tacsi keverékem. 9. emeltre felcipelni a 10 kilós kutyát nem olyan mókás. 4 hónapos kora óta van nálam (most 8 hónapos), és gyönyörűen hallgat rám, mellettem sétál. Persze nem magától, hanem megneveltem. Okos kutya, a vadászösztön mindig is benne lesz. Arra vigyázz, hogy a tacsi hajlamos a hízásra, tehát sok mozgást neki.
2012. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen erre is vigyázni akarok, mert nem tetszenek az elhízott a kutyák. És tényleg sokat ugatnak? Mert sokan azt mondják, hogy igen viszont a szomszédé se ugat sokat, és már tartottak nagyon sokan itt a házba és senkié nem ugatott különösebben.
2012. aug. 26. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor, ha viszik a szomszéd kutyát, vagy ha van valaki az ajtó előtt, és hozzánk jön.
2012. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tacsim van. Ő eléggé ugatós, de kellő odafigyeléssel sokat lehet javítani a helyzeten. Az enyém nagyon mozgékony is és erős a vadászösztöne is. Ő lakik kertesben is meg panelban is, attól függően hogy én hol vagyok épp, de szerintem a kertes kinti-benti dolgot sokkal jobban élvezi mint a lakást. Ő örökbefogadott kutyus de ha mindig lakáskutya lenne, nem vettem volna magamhoz. Ők szerintem igazi kis rendezkedős kutyák, a kinti-benti lét a legoptimálisabb nekik. A személyiségük meg a kinézetük... az meg hát mindent visz.:))
2012. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D. Huhh hát a kintit létet úgy tudnám megoldani, hogy kábé márciustól októberig tudnék vele mondjuk úgy heti egyszer nagymamáék kertjébe aludni. Nyáron nyilván többször. Nem tudom ez elég lenne e neki. Amúgy sétálni úgy tudnám hordani, hogy reggel olyan fél 6 körül, aztán délután 2, és innentől már bármikor, de így vagyok suliba. Szerintetek lehetne így kellően fárasztani? Reggel csak egy kis pisis kakis séta lenne, de délután órákat is lent tudnék vele lenni.
2012. aug. 27. 07:15
 9/9 anonim válasza:
Ajánlom a hosszú szőrűt, főleg s szukát. Az enyém (hosszú szőrű, standard méretű, cser-fekete szuka) 7 éve megvan, semmit nem szedett szét, csak egyszer a net kábelt, amiért kapott, azóta 7 év telt el:) Most jött nemrég egy szintén fajtiszta, törpe hosszú szőrű (menhelyi) szuka kutyus, az sem rombol és gyorsan szobatiszta lett. Egy a gond ritka már a hosszú szőrű, nehéz találni. Nagyon nyugodt fajta bátran ajánlom lakásba. Nem ugatós, csak ha jön valaki.(kiváló jelzőkutya). Nevelni kell egy kicsit őket (mint bármelyik kutyát), te vagy a falkavezér, ennyi:)
2012. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!