Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha pároztatni...

Mit csináljak ha pároztatni szeretném a kutyámat de amikor lesznek kiskölykök anyukám azt mondta nekem nem lehet és én szeretnék annyira hogyha nem kapok sírok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem kellet volna kutyát kapnod....
2012. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi van?
2012. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne bőgj, hanem tanulj meg helyesen írni. Ha ez megvan, akkor keress rá a neten, hogy mit jelent a felelős állattartás.
2012. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Legegyzserűbb, ha nem pároztatsz, nem leszenk kiskutyák és így sírni se fogsz.
2012. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon egyszerű, vidd el a kutyát ivartalanítani, így majd eszedbe sem fog jutni az, hogy lehozz még egy teljesen felesleges almot, és ezzel megkíméled a kutyádat az ellés és a fedezés fájdalmaitól, anyukádat meg hisztizésedtől.

Ne haragudj, hogy nyers vagyok, de ezek az egyszerű tények. Az országban jelenleg a kutyák úgymond túlszaporodtak. No nem maguktól, hanem amiatt, hogy rengeteg olyan felelőtlen gazdi van, aki hasonlóan gondolkozik, mint te, és ész nélkül gyártja le nemcsak az elvileg fajtatiszta, de a keverék almokat is. Jártál már kutyamenhelyen vagy gyepin? Szerinted városonként mennyi van az országban és mennyit kell elaltatni csak azért, mert kevés a hely?

Ha mondjuk törzskönyves kutyád lenne, aki annyira jó adottságokkal rendelkezne, hogy rendkívül jól szerepelne kiállításokon/versenyeken, és külön a tenyésztő kérne fel arra, hogy lehozhasson tőle egy almot, azt mondanám jogos a kérdés.

De mindazok feltevésében, hogy pusztán kiskutyázni szeretnél - amivel nincs semmi baj, mert tényleg nagyon édesek, mindenki odavan értük -, azt mondom, jobb volna ivartalanítani a kutyusodat és elfelejteni ezt az egész fedeztetés dolgot.

Ha pedig nagyon "baba-hiányod" van, menj el kicsit önkénteskedni a közeli kutyamenhelyre, ott is biztosan vannak kölyökkutyák, akik ugyanúgy igénylik a szeretetet, mint bármelyik másik társuk.

2012. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"én szeretnék annyira hogyha nem kapok sírok"

Úristen, most mi lesz, sírni fogsz, tényleg? Ne, kérlek, az szörnyű volna! Nem tudnánk elviselni a gondolatot, hogy te sírj!

Mondd, láttad a Charlie és a csokigyárat? Tanulságos lenne...

2012. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A te kutyádat hívják Bogyónak?

Fent vagy facebookon, onnan tudom...

Nagyon remélem, hogy ivartalaníttatjátok azt a kutyát, Te pedig visszaveszel magadból egy kicsikét.


Szegény kutyus b.sszus, látszik mennyire nem értesz a kutyákhoz. Tudod, ő nem sztár, meg nem baba... vannak igényei. Nem olyanok, mint Neked.

Kutya és szeretne kutyaként is viselkedni.

Tanulj meg vele bánni, ismerd meg őt, és ne legyél ilyen akaratos, telhetetlen fruska.

Inkább kutyasuliba járjatok - lenne mit tanulnod.

2012. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el légyszíves:


[link]

2012. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te pontosan hány éves vagy? Mert a mondatod alapján maximum 13 éves lehetsz. Szerintem semmiképpen ne pároztasd szegény kutyát, hanem hallgass a szüleidre, és ne pároztasd őt. Nem szeretnék veled szemétkedni, de tényleg olvass valamit a felelős állattartásról (jó tanács C:)!
2012. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én abban nem lennék biztos, hogy a szülők nem pároztatják (vagy hagyják pározni) a kutyát... csak a gyerek nem tarthat meg a kölykök közül egyet sem...

de mondom, Gábos Orsolya - nézzétek meg a facebookját, az mindent elárul...

2012. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!