Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hetes yorki kutyám,...

Van egy 8 hetes yorki kutyám, mindig hajnal 2-3 környékén felébred, ez mitől van, mit csináljak, hogy végig aludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiskutyaknal ilyen idos korban meg ejszaka is be kell iktatni egy setat, mert el kell intezniuk a kis es nagy dolgukat. Mi a kutyankat 4 orankent kivittuk, mikor kolyok volt kb fel eves koraig.
2009. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jézus márjám, akkor fél éves koráig nem alszom ki magam.
2009. júl. 26. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
én májusban kaptam egy westiet, ő akkor 8 hetes volt mikor kaptam. Eleinte minden éjjel, volt hogy 2-szer is felkeltett, és mindig levittem, pisilt, aztán szórakozni akart velem, de az ölembe vettem és addig simogattam míg vissza nem aludt. Gondold el én ezt suliidőbe végigcsináltam, úgy hogy hétvégére már hulla fáradt voltam. De úgy gondolom megérte, mostmár este 10-től reggel 6-ig alszik, és csak utánna kell levinnem WC-re. Így is fárasztó, sőt néha már fáradtabb vok, pedig szünet van. Szerintem, ezzel már régebben számolnod kellett volna, hiszem a kutyatartásnak nem csak a jó oldalát kell nézni. Kutyám most 4 hónapos, szóval nem mondanám hogy fél évig minden éjjel fel kellett volna kelnem, szerintem kb. 2-3 hónapig..
2009. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bizony még arra várnod kell, hogy átaludja!

6 hónapos korig is elhúzhatja, de legyél optimista. 3-4 hónaposan csak egyszer kelt fel, ha későn este még elvégzi a dolgát és játszol vele. Akkor talán csak hajnal négy és öt között kelt fel.

2009. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha a kutyavásárlás előtt kicsit utána néztél volna a dolgoknak, akkor most nem csodálkoznál ennyire. De nyugi, érni fog még téged más "meglepetés" is a kutyával kapcsolatban. :)
2009. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szoktasd rá a kutya pelusra és nem kell felkelned éjaszaka..kb 10yorkit neveltem fel és soha nem volt probléma azzal h fel kellett kelnem.ennyiiiiiiiiii
2009. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!