Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom meg, hogy a...

Honnan tudhatom meg, hogy a kutyám terhes?

Figyelt kérdés
Az unokatestvére próbálkozott rámászni,egyszer sikerült is neki,és nem tudom,most mi van.Bizonytalan vagyok..ha két lábra állítom,akkor sokkal érezhetőbb,hogy kemény és nagyobb...változtak a szokásai is..elevenebb is lett,főleg,amikor este kimegyek hozzá..van amikor puha..remélem terhes,nagyon szeretnék kiskutyákat.Előre is köszi a válaszokat =)
2009. júl. 26. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem annak ne örülj annyira, hogy az unokatesójától terhes... de a leírtak alapján annak túnik, vidd el orvoshoz
2009. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha párzott akkor elég valószínű, hogy nagyhasú. Ezt pontosan úgy fogod csak tudni ha elviszed egy állatorvoshoz, vagy pár hét múlva úgyis gömbölyödni fog a pocakja :D Egyébként remélem, hogy fogsz bírni a kiskutyusokkal, mert akár 6-7 kölyke is lehet.
2009. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért?Ha az unokatesójától terhes,lehet valami baja? :S
2009. júl. 26. 18:24
 4/20 A kérdező kommentje:
Ööö...hát kistermetű kutyáknál általában 4-6 kiskutya lehet..augusztusba kiderülne,hogy terhes e,de azért szerettem volna tudni előre,hogy mi van..én ilyen türelmetlen típus vagyok :D..nagyon köszönöm a válaszokat ^^..nyugodtan írhattok privátba tanácsokat is!
2009. júl. 26. 18:26
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

ha láttad hogy rámászott a másik, azt nem láttad véletlenül, hogy összeragadtak-e? mert ha igen, akkor 99,99% hogy vemhes.

Mellesleg mi lesz, ha nem 4, hanem 8 kiskutya lesz, és lesz 5-nek gazdája? a többit elaltattadod? vagy menhely?


így is elég sok kutya van, és hidd el a kutyák nem akarnak kiskutyákat, a fajfenntartó ösztön diktálja nekik, de mi jól tudjuk, hogy nem fog egyhamar kihalni a kutya, mint faj...

Amúgy a kiskutyákkal 2 hétig folamatosan törődni kell, figyelni őket, hogy az anyjuk ne feküdjön rájuk, hogy rendesen eteti őket, ha nem éjszaka is 2óránként etetni...

Szülésnél bentmaradhat kiskutya, stb. Szóval jól készülj rájuk fel, ha tényleg vemhes a kutyád.

És a legbizotsabb hogy állatorvoshoz viszed és ultrahangot csináltatsz.

2009. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy baja lehet-e? Mit gondolsz, az embernél miért nézik rossz szemmel ha tesóknak meg unokatesóknak lesznek gyerekeik? Nagyon nagy az esélye annak, hogy genetikailag defektesek lesznek a kicsik. A kutyáknál is így van! Lehet viselkedési problémájuk és genetikai eredetű betegségük. Ezért nagy baj, ha rokon kutyák párosodnak!
2009. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Embernél az biztos, hogy kutyánál...nem tudom, ha valakinek nem jó akkor azok a kölykök.

Meg azt sem tudom, hogy mikor jelentkezik, de ha összejött, akkor a cicijei megduzzadnak és melegebbek.

Az én kutyám állterhes volt, nem győztük szegényt borogatni, meg dajkálni, hogy minél hamarabb kiheverje.

2009. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, csak gondolj bele, hogyha egy ember terhes az unokatestvérétől az normális? A kutyáknál is ez van. Ezt hívják beltenyésztésnek...nem túl egészséges, nem feltétlenül fog kiütni rajtuk, de előfordulhat
2009. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk megesett sajnos egy ilyen dolog (rokonkutyától lett vemhes), és fél éven belül mindegyik kutyu elpusztult.
2009. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

18:27-as válaszoló: elaltattatni?menhely?soha...különben nem láttam,hogy összeragadtak e..

és..hát majd meglátjuk mi lesz..az egyik ismerősömék kutyája is volt álterhes..vagyis hasonló..a labdáit nézte a kölykeinek :D..hát,remélem semmi bajuk nem lesz a kiskutyáknak,ha lesznek...

2009. júl. 26. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!