Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható tenyésztő Nyíregyhá...

Megbízható tenyésztő Nyíregyháza környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok MEGBÍZHATÓ tenyészeteket keresek Nyíregyháza környékén legalább is lehetőleg valahol a Tiszántúlon! Konkrét fajtát nem keresek de lehetőleg vagy kis testű vagy közepes kutyák érdekelnének. Egyébként azért nem keresek konkrét fajtát mert azoknak a tulajdonságait akarom megnézni akiket Ti ajánlanátok. (tekintve hogy sok tenyésztő és hozzá értő emberke nézi az oldalt) Na szóval kiválogatom azokat a fajtákat akik az én életstílusomnak megfelelőek és azokból meg csinálok egy listát és az azon szereplő első fajtát és tenyészetet keresem fel. :D
2012. aug. 29. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán mudi és puli tenyésztőt ismerek,az állomás környékén lakik az úriember,de nagyhirtelen nem tudom,melyik kennel.Illetve leonbergi tenyésztőket tudok még,de az ugyebár nem kis/közepes testű.
2012. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg is találtam: [link]
2012. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát így azért elég nehéz. Mennyi időd lenne vele foglalkozni? Kinti vagy benti kutya lenne? Első kutya? Stb...
2012. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Útólsó: 3. kutyám lenne napi min. 6 órát biztos tudnék vele foglalkozni viszont olyan kéne ami jól elvan a kis gyerkőcökkel az öcsém miatt.

2012. aug. 29. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen temperamentumú kutyát szeretnél? Mert ez így még mindig nagyon tág kérdés. A családdal való viszonya pedig nevelés kérdése.
2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egy egy gazdás kéne aki azért nem mészáról le senkit ha a közelembe mernének jönni! Kicsit lustább fajta érdekelne persze azért nem egy kanapén ülős kutyára gondoltam csak ne legyen akkora mozgás igénye mint egy border collienak. Ne legyen törékeny csontú se mert öcsém 2 perc alatt eltenné lábalól szerencsétlent szóval olyan fajtát keresek ami bírja ha nyüstölik.
2012. aug. 29. 14:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt leszögezem hogy egy kutyát sem szabad annyira nyüstölni. Gyereket nem hagyunk egyedül kutyával.

Hol lenne tartva? Kint ? Bent? Vagy kinti benti kutya lesz?

2012. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hagynánk egyedül a kutyával nem vagyunk hülyék. ;) jó elnézést rosszul fogalmaztam úgy értettem hogy egy törpe pincser nem megfelelő mert sérülékeny kis vékony csontjai vannak mint a ropi ropi kutya meg azon a környéken nem sokáig élne.
2012. aug. 29. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Angol cocker spániel tenyésztő is van, de a neve nem jut eszembe, valami Dolly...
2012. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 30. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!