Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie (west highland white...

Westie (west highland white terrier) kutyatenyésztőt, vagy kennelt ismer valaki Borsod vagy Szabolcs megyében, illetve közelében? Vagy egyáltalán hol található legeslegközelebb északkeleten.

Figyelt kérdés

Sajnos ennél messzebbre nemigen tudok elmenni kiskutyáért.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. aug. 21. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tudok egy székesfehérvári westi tenyésztőt. Gyönyörű kiskutyákat tenyésztenek ott igazi westi! :D

Láttam westit abbol a kennelből, nagyon szép!

Ha érdekel a fehérvári akkor írj!

2012. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár és Borsod vagy Szabolcs megye? LOL! :D
2012. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kérek bocsánatot hogy éppen FEHÉRVÁRI
2012. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ismerek -.-
2012. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lemaradt a T betű
2012. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan messzire biztosan nem tudok eljutni. Találtam egy kennelt Hernádkak-on, viszont úgy néz ki a holnap, mint ahol már régen nem jártak, pedig a westie.lap.hu-ról néztem ki.

Egyébként mi a székesfehérvárinak az elérhetősége. (Csak, ha mégis úgy adná az ég, hogy eljutok oda, bár nagyon messze van) És milyen áron lehetne hozzájutni?

2012. aug. 21. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]



itt a link! nem biztos hogy fehérváron van de ott van tőle nem messze, és nem tudom mennyiért lehet venni kutyát, van telefonszám a honlapon!:)

2012. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 22. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!