Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan lehet hogy egy kutya...

Olyan lehet hogy egy kutya depressziós lesz?

Figyelt kérdés
Most ellett a kutyánk. / kölyök volt de 2 naposan meghalt 4 kutya. Azóta olyan a kutyám mintha nem érdekelné semmi,alig reagál ha beszélek hozz, a kölykeivel és néha olyan mintha nem is érdekelné a 2 kiskutya:S És néha nem akarja etetni a kutyákat.

2012. aug. 30. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, bár amíg van élő kölyke, addig szerintem nem kéne így összezuhannia. Könnyen lehet, hogy beteg, és azért kedvetlen. Beszéljetek állatorvossal, és jegyeztessétek elő ivartalanításra is, ha már ott vagytok.
2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,lehet depis a kutya is.
2012. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előttem is leírták, de azért én is megerősítem.

Tehát lehet.

Vegyük példának azt, hogy egy kutyát megvernek, az állatmenhelyesek megmentik. Ezután még hetekig-hónapokig fél az emberektől, vagy agresszívvá válik.

Na most, ugyan ez játszódik le. Meghalt 4 kölyke, és most szomorú. Vannak érzései, tehát lehetséges.

2012. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 30. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!