Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám szőre ki van kopva a...

Kutyám szőre ki van kopva a könyökénél, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Mitől lehetez? 1 éves, kan.

2012. aug. 30. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell vele semmit csinalni
2012. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem se szőrös a könyökem :O
2012. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól szokott kialakulni, ha kemény felületen fekszik a kutya. Ha valami puhát adsz neki, amin aludhat, az segíthet, de nem mindegy, milyet, nálunk csak a rendes kutyának készült fekvő vált be (pedig aludt fotelben is az állat :D), de mivel mindig csak el oldalán alszik, így csak az egyiken lett kevésbé ronda, és ott sem múlt el teljesen.

Illetve mondták még, hogy krémezzem bármi hidratálóval, de az az égvilágon semmit nem ért. De amúgy veszélytelen a dolog, ha nem sebesedik ki, szóval ne törd magad miatta :)

2012. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyik oldalán*
2012. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van neki kutyafekhelye, ilyen vastag szivacs, van pokróca is, de neki jó a földön aludni (mióta meleg van azóta alszik a földön)..
2012. aug. 30. 22:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kenegesd neki ricinusolajjal. Az én kutyám színéből adódóan kopasz fülű volt, mióta kenegetem neki, egy csomó szőr nőtt rajta. Nem olyan sűrű, mint a többi színváltozatnál, de szembetűnő a különbség :) Megerősíti a szőrt, nem lesz olyan törékeny. Érdemes egy kis olívaolajjal hígítani, mert nagyon sűrű. Te is használhatod a hajadra, rajta kell hagyni legalább két órát, sőt a szempilládra is! De szembe ne menjen.
2012. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!