Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utyusomat tegnap hoztuk de...

Annaaa. kérdése:

Utyusomat tegnap hoztuk de északára kikötjük meg ha nemvagyunk itthon akkoris és nagyonnyüszit, ugat nemtudunk vele mitcsinálni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 07:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

SZÁNALMAS! EZÉRT minek veszte kutyát?! A kutya nem egy papír hogy eldobhatod ha már ráírtál valamit! Talán egész nap vele kéne lenni! nem elmenni még...

és még ki is kötik beszarok ilyen fos ember hogyan léteznek?!

2012. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
9:50-es vagyok. Mégis miért lettem lepontozva? Kezd már kicsit idegesíteni, hogy állandóan lepontozzák a normális válaszaimat. Mégis mit írtam, ami nem ideillő volt, és ami hasztalan volt? Szerintem semmit. Nem voltam trágár, nem káromkodtam, pedig szívesen megtettem volna, a kérdést elolvasva. És még a helyesírást sem kifogásoltam. Pedig írhattam volna azt is, hogy aki így ír, az előbb helyesírási szótárt vegyen, ne kutyát...mindegy is, feleslegesen idegesítem magam!
2012. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
9:50-es MINTHA A SZÁMBÓL VETTED VOLNA KI A SZÓT! egy új helyen 1 hétig szokja a kutya a környezetet, eddig minden este bent kell lennie. elárulom a mi kis beaglenk 5 hetes volt mikor elhoztuk és 1 nap egy elzárt helyiségben alud a lakásban mi a mellette lévő szobában egész este felkeltem ha nyüszített simogattam míg el nem aludt, és ezt újra... második nap kajakra melletünk aludt a kis ágyában és 6 hónapig ott aludt az ágy mellet. emellet minden este(mivel még nem engedhettük ki, mert nemvolt kenele, elszökött volna)bent kakilt a szobába ezért minden este 2x fel kellett kelni (de egy szót nem szóltam mert imádom a kis picikémet és tudni illik 10 évesen ezt csináltam 6 hónapig iskola mellett! na aztán megcsinálta apukám a kennelt akkor kint aludt éjszaka abban a 10x9x méteres kennelben :) Naponta a tanulás mellet 2 órát sétáltatom és ha éppen tüzel(mert szuka) akkor egész este nem tudok aludni nehogy be ugojron (felülröl betud)egy kutya. egész este ilyenkor csak a hangokat hallgatom... télen szintén a -15 fokban kimegyek hogy a kutyaházába elrendezzem a takaróját és a - fokokban napi 3x kalapácsolom ki a jegét emellett ilyenkor is kiviszem a hóra játszani! Szóval kedves kérdezi öld meg inkább magad hogy kikötöd azt a szegény kutyát oda a semmibe egy idegen helye ugyanaz kéne csinálni amit én csináltam 10 évesen élvezettel és most is élvezettel csinálom (most vagyok 12 ugyanezt csinálom mindennap) és te meg kikötöd a kutyád?? MONDOM INKÁBB ÖLD MEG MAGAD!
2012. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!