Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is szokott tv-t...

A ti kutyátok is szokott tv-t nézni? :D

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon sokszor rátud fagyni a képernyőre. Leginkább a meséket és főzőműsorokat szereti. :) Gondolom nem az én kutyám az egyetlen, aki szokta azért is kérdezem, hogy más van e itt, akié igen.
2012. aug. 31. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

kedvence a barátok közt zenéje. Amint vége van és meghallja a zenét,felpattan és rohan ki mert tudja hogy megyünk sétálni:)

Amúgy komolyra fordítva a szót igen,de inkább olyan ahol a hanghatások érdeklik,tehát animal planet ahol sok kutya ugat és különféle állathangok vannak,akkor lefekszik nézi jó sokáig és közbe ide oda biccengeti a fejét,nagyon aranyos:)

2012. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám(labrador) konkrétan ha nem tetszik neki valami kapcsolgatja(!!!) a távirányító gombjával.. nem tudom, honnan tanulta meg kezelni de komolyan nyomkodja a mancsával a gombot a távirányítón ha nem tetszik neki a műsor.:D:D
2012. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

haha :D

aranyosak lehetnek :)

2012. aug. 31. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyámat nem köti le. Múltkor Cesar Millant néztünk, de azt is nagy ívben letojta :D

igaz ő kinti kutya és eddig csak 2x néztünk tv-t, semmilyen reakciója nincs gyakorlatilag a tv-re. Még mindig én és a lábam a legérdekesebb a számára :/

2012. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak a dobermannokat bámulta anno csorgó nyállal, mikor még új volt neki a tévé, de aztán arról is leszokott :))
2012. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán :D

Jobban leköti magát nézni a tükörbe

2012. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jajj igen azt az enyém is szokta. Mindig ugatja magát, meg kaparja a tükröt. :D
2012. aug. 31. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámat nem érdekli a tévé, annál inkább a rádió. Egyszerűen nem érti, hogy hol vannak azok az emberek, akik beszélnek. Látszik a ledöbbenés a fején, és keresi folyton a "hangforrásokat" Muris nagyon. :D
2012. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Az előszobából pont rálátni a tv-re, és így előszeretettel nézte ő is a focimeccseket az eb idején :DD gondolom a labda miatt :)
2012. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül, mikor a Csodálatos kutyadokit nézem, rá van tapadva a képernyőre. Már gondolkodtam, hogy vajon látja, hogy azok kutyák? Mikor mást nézek, nem érdekli, mellémkuporodik a kanapára és annyi. A másik kutyámat egyáltalán nem érdekli a tévé, csak a kikapcsolás hangja, mert akkor tudja, hogy séta következik:)
2012. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!