Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ciprusra kutya kivitel, hogyan?

Ciprusra kutya kivitel, hogyan?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a kötelező oltások, chip, és útlevél kell. Viszont olvastam hogy Ciprusra ahoz hogy kutyát kivigyünk előtte karanténba kell tenni azt hiszem félévig de lehet otthoni karantén is. ( Több országba is van ilyen) Viszont nem tudom hogy ez még mindig így van e ? Mert ugye uniós ország az is,így már lehet hogy a karantén nem kell. Valaki esetleg tudja hogy van-e még? Ha igen akkor hogy működik?
2012. szept. 1. 13:49
 1/2 MRenata válasza:

Szia

Amennyiben kisméretű kutyusról van szó, tudom a megoldást számodra. Pár hónapja én eléggé megszenvedtem ezzel, hogy információkat gyűjtsek, de azóta már 3 hónapja kint élünk. Tehát ha szállítóboxxal együtt nincs több 8 kg nál a kutyusod, az Aegean Airlines a megoldás. Budapestről Athénba megy először a gép, de ott általában közvetlen csatlakozással jutattnak el Larnacara. Ami számomra a legfontosabb volt, hogy az utastérben utazhasson velem a kiskutyám, különben ki sem jöttem volna  Útlevél, chip és az oltások kellenek. Karantén már nincs! A repülőtéren sem kell már jelenteni, hogy kutya érkezik az országba, a neten böngészve ilyen információkra is bukkanhatsz.

Nekem a bravofly-os csapat intézett mindent. Le kell adni a repjegy foglalásakor az igényt, hogy kutyát szeretnél szállítani, a szállítóbox méretét. A kutyus utazási díját ami júniusban 65 euro volt Ferihegyen fizeted.

Bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz.

Üdv:

Reni

2012. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Írtam privátot.
2012. szept. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!