Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSETEK! Ha eltűnt a...

SEGÍTSETEK! Ha eltűnt a kutyám és csipp van benne meg lehet találni?

Figyelt kérdés

#kutya #állat #elvesztés #kutya csip #yorshy
2012. szept. 1. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül is meg lehet találni, csak nagyobb szerencse kell hozzá, Chippel sokkal jobbak az esélyei, feltéve, hogy regisztrálva is van, mert akkor amint állatorvoshoz kerül és leolvassák, tudnak titeket értesíteni. Úgy tudom, hogy lehet a rendszerben jelezni, hogy elveszett a kutya, úgyhogy keressetek minél előbb egy állatorvost, aki ezt bejegyzi, szóljatok a környékbeli összes állatorvosnak, menhelynek, sintértelepnek, illetve plakátoljatok és hirdessétek neten mindenütt a kutyát fotóval, adatokkal (név, kor, ivar, hol tűnt el, milyen természetű, és természetesen elérhetőségekkel), akkor jó eséllyel megtaláljátok.
2012. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. szept. 1. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó választ adott az első, tehát csak akkor, ha állatorvoshoz kerül. Ez nem gps, vagy adóvevő, tehát nyomon nem lehet követni, hogy éppen hol van a kutya, mert ehhez se műhold, se kiépített rendszer és ami még fontosabb, tudtommal ilyen jeleket nem is bocsát ki a chip.
2012. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
ha van rajta nyakörv, akkor nagyon jó esélyei vannak (már ha nem autó üti el hanem megtalálja valaki) ugyanis általában orvoshoz szokták vinni, hogy megnézzék van e benne chip--- ( ma két eltünt kutyát is megosztottam facebookon, mert egyikbe sincs chip...)
2012. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akkor jártam egy menhelyen, amikor egy férfi bevonszolt oda egy rémült kutyát. Volt chipleolvasó, egyből hívták telefonon a gazdit, aki még észre sem vette, hogy elveszett. Elment dolgozni, kiszökött a kutya.
2012. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!