Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek meddig sírt az "frissen...

Nektek meddig sírt az "frissen hozott" kiskutyátok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 20:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Minden oké volt az estével. nem volt sírás, sőt be sem pisilt a kis okos (: sőt egész nap mindig csak amikor kivittem.
2012. szept. 2. 14:25
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A lenyeg, hogy elso ejszaka erezze magat biztonsagban. Ahol most van vigyetek be egy jatekot vagy onnan hozzatok el valamit ami mar atvette az alom (kennel) szagat. Sokat segit, ha erzi az ismeros illatokat.

Az elso ejjel ha sir erdemes megnyugtatni, de a masodik ejjel, mar ne legyen minden nyafinal simogatas.. Az agyba pedig ha lehet ne szoktassatok be mar az elso ejszaka hisz hamar megno es nagy gondot okoz a leszoktatas. . . HA valamit nem akartok ,hogy kesobb csinaljon, azt mar most sem szabad megengedni. Fontos a kovetkezetes neveles. Szobatisztasag: Pelenkat felejtsetek el, mert ha raszokik, aztan nem akar majd kimenni elvegezni a dolgat, hanem azt varja, mikor mentek vissza a hazba ,hogy elvegezhesse a dolgat. Csak akkor szabad fenyiteni ha epp rajta alett kapva valamin. Kesobb mar nem fogja tudni. Csupan a gazdi reakciojabol fogja tudni, a hanglejtesbol, vagy mozdulatokbol, hogy most valami miatt kikap, ezert somfordal el amint a gazdi beteszi a labat es latja a reakciokat es nem azert mert magatol kitalalja mi rosszatt tett...

2012. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az enyém egyáltalán nem sírt, csak a kocsiban nyüszizett, otthon meg elindult felfedezni a lakást. este sem volt semmi, míg mi aludtunkk jól összepiszkította a szőnyeget, síri csendben persze :D
2012. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Te statisztikus vagy?Vagy a válaszokból ki tudod számolni,hogy a tied meddig fog?
2012. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem sokat sírt.Nekem a lakásban van,és én is tettem be neki valami kis rongyot a kenelből mellé.Így teljesen nyugott volt.
2012. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nekem 2 éjszakát végig nyüszögött,aztán egyre kevesebbet és a 4. napra abbahagyta.
2012. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14-es! te fogyatékos vagy? kb ilyen hangnemben válaszoltál... ki a tököm akart statisztikát számolni?csak kíváncsi vagyok.ennyi a képlet. remélem megvolt az orgazmusod, hogy ezt leírhattad te szerencsétlen.
2012. szept. 10. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!