Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Megfázás + láz?

S. O. S Megfázás + láz?

Figyelt kérdés
Ma 4 óra tájban, rájött a kutyámra, ilyen köhögőroham. Nagyon csúnyán köhögött, elvittem állatorvoshoz. Kapott 2 injekciót. (nem tudom mit) Aztán hazahoztam. Néha még köhögött egyet-egyet, de már nem rohamosan. Mostanra már nem is köhög, csak tényleg elvétve. Most viszont lázas volt, lefeküdt, a hideg kőre, és lihegett. Adtam neki egy fél Béres C vitamint, azt olvastam itt, hogy az jó.Most jól van, ivott langyos vizet, most alszik (nem benti kutya, de imád bent lenni így nagyon boldog, hogy most bent lehet :)) Mit lehet még tenni? Nem tudok semmilyen allergiáról nála, kb egy éve van itt, menhelyi kutya. Amúgy kistestű keverék kutyus.

2012. szept. 1. 21:40
 1/2 intrepid ***** válasza:
Szerintem mindent jól csináltál, az hogy igyon eleget, az most a legfontosabb. A bentlét: a kutyák nagyon sumákok tudnak lenni, azért, hogy bent lebzselhessenek, képesek betegséget szimulálni.
2012. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 arthur5000 ***** válasza:
Nekem is meg volt fázva a kutyám,mert a dilise jeget evett.Nem volt lázas,de a nyirokmirigye dió nagyságúra megduzzadt ,és nem köhögött.Az orvos azt ajánlotta ,hogy adjak neki kamilla teát,de csak langyosan kis kortyokba öntsd le a torkán ,finoman nehogy félrenyeljen,és csurogtass a tápjára mézet!A méz természetes antibiotikum.Így kb 2 nap alatt teljesen meggyógyult a kutyám!
2012. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!