Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok egy vagy több helyet?...

Tudtok egy vagy több helyet? (többi lent) 

Figyelt kérdés
Tudtok Dunaharszti közelbe egy erdőt ami nincsen nagy út közelben, és lehet benne hosszút túrázni egy Magyar Vizslával(póráz nélkül), és azért van benne ösvény nem ilyen össze vissza talajon kelljen túrázni.

2012. szept. 1. 21:57
 1/7 intrepid ***** válasza:
0%
Laura! Te laksz ott. Neked kellene ismerned jobban a környéket. Biciklid nincs? Imádnak bicikli mellett futni. Az én kutyám motor mellett 40 km/h sebességgel tartósan tudott futni.
2012. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
póráz nélkül semmilyen erdőben nem lehet kutyát sétáltatni.
2012. szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó,1 hete erdőbe voltam vele póráz nélkül tehát lehet!
2012. szept. 2. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha majd egy vadász lepuffantja a kutyádat, akkor ne ide gyere nyafogni! Felelőtlenség az erdőben elngedni a kutyát.
2012. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én el szoktam engedni erdőbe, de csak és kizárólag láthatósági mellénybe, merthogy létezik ilyen kutyák részére is. Kb. 1000 ft. volt
2012. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mit jelent a közelben?

Tököli parkerdő?

Esetleg Varsányban van egy kisebb erdő ha még nem építették be.

2012. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként nem fogják lelőni már nem azért de az egy olyan hely ahol nem járkálnak vadászok és utolsó igen kb úgy gondoltam
2012. nov. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!