Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyus lenne a legjobb?

Milyen kutyus lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg a kutyusom.Nagyon hiányzik.Szeretnék egy újat csak nem tudom milyen fajta kéne.Mert az előző elég kajla volt és ez lett e veszte:\'(:(
2009. júl. 28. 12:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy kajla és az lett a veszte???

Attól milyen elképzelésed van,milyen kutyát szeretnél.

Kicsit több infót mondj,hogy tartanád stb... és akkor írok egy pár fajtát :)

2009. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kifutott az útra kirántotta a fejét a pórázból.Amúgy panelba kéne.és lehetőleg nyugodt kutyus.
2009. júl. 28. 13:04
 3/20 A kérdező kommentje:
Mind1 hogy milyen csak nyugodt legyen és kistestű.
2009. júl. 28. 13:04
 4/20 Sexylady ***** válasza:
93%
Szerintem menhelyről szerezz kutyust, ezzel jót teszel egy kutyusnak, és te is megnyugszol. Egyébként a menhelyről kihozott kutyusoknál hűségesebbet aligha találsz
2009. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Panelba kistestű és nyugodt.

Francia bulldog :D Vagy angol,de az már kicsit nagyobb,meg az mér nagyon lusta :)

Mopszot is tartanék,meg jack russel terriert,de az már nem olyan nyugis,hogyha nincs vele rendesen foglakozva.

2009. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Bischon Bolognese. Nagy aranyosak. játékosak. mégsem vadak. igazi szőrcsomók. :) A mieink már több szépségversenyt is megnyertek. Igazi kis plüsskutyák
2009. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, milyen szépségversenyt nyertek a kutyáid? Gondolom nem kiállításon nyertek, hisz még a fajta nevét sem tudod leírni... BICHON, nem bischon...
2009. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
13.08-nak teljesen igaza van. Én is menhelyről hoznék kutyát, főleg, ha külsőre semmi elképzelésem nincs, csak az a lényeg, hogy nyugodt legyen. Ha ott elmondod, hogy milyen jellemű kutyát szeretnél tudnak segíteni. Kijárhatsz hozzá, megismerheted, így biztos nem "zsákbamacskát" kapsz.
2009. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Én a pireneusi hegyivadászra voksolnék! :D "Nyugodt,kistestű kutyus" :)
2009. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ:)
2009. júl. 28. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!