Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rágja a kutyám a lábát,...

Miért rágja a kutyám a lábát, és ez mitől van?

Figyelt kérdés
A kutya már öreg, de ma vettem észre, hogy rágja a lábát! Ez mitől van??? Sok mindenre gondolok, hogy fájhat neki, mert mintha ki akarná tépni a saját lábát, és mikor nem hagyom ezt neki, akkor nyüszít, és remeg a lába! Utólag mikor ránéztem nem remegett, (biztos az idegek dolgoztak), de ez így nem stimmel. Aztán észrevettem hogy a lábálál az egyik emlőjében csomó van. Eddig is ott volt, de nem zavarta. Nem tudom mit tegyek, de először megfigyelem pár napig, hogy mit csinál, és hogy az állapota rosszabbodik-e?! Egyenlőre mást nem tehetek! De mindenesetre szólok itthon mindenkinek erről! De lehet hogy csak lelki gondja van neki is??? Nem tudom mi lehet a gond, de ha lelki, akkor kigyógyítom belőle!!!! Ja azt még nem is mondtam, hogy mikor megsimogattam, akkor mindent abbahagyott. Ha meg elmentem onnan, akkor újrakezdte. Kérlek segítsetek!!! Előre is köszönöm a választ!!!!!
2012. szept. 5. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem tudunk segíteni,lehet rossz hír ez neked,mert tudtommal senkinek nincs itt állatorvosi diplomája. Vidd el szépen orvoshoz,ő vesz bőrkaparék mintát és kiderül mi a baja.

Aztán csomó van a mellébe..Nem tudom ha magadon észlelnél egy csomót meddig nézegetnéd,de én a helyedbe, ez a fő ok hogy orvos de tüstént!

2012. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy egy toklász ment bele , javasolom,hogy vidd el állatorvoshoz amint lehet.Én is jártam így a német juhászommal. ( ez is lehet probléma forrás )

2012. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért akarsz várni az állatorvossal? Nincs pénz? Kérj részletfizetést! Nem véletlen csinálja ezeket. Nem is a lábrágás a gond, hanem a csomó. Öreg kutyád van, lehet vénségére rákos daganat alakult ki az emlőjében. Van rá esély. Ne várj, azonnal vidd el orvoshoz. Mert itt kaphatsz ötleteket, hogy mi lehet az, de még ha lenne köztünk állatorvos, az sem tud a monitor mögött operálni és gyógyítani. Lelki gond? Testi tünetek vannak, azokat kell kezelni. Lelki gondja max a fájdalomtól lehet...
2012. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos!!!!!!
2012. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!