Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász teljes leírás?

Nacui kérdése:

Német juhász teljes leírás?

Figyelt kérdés
Kellene nekem egy olyan weboldal amin teljes leírás van a német juhászokról. Nem ám olyan kell amin annyi áll, hogy nagy mozgás igényű, munka kutya, ilyen meg olyan magasra nő stb... Olyanra lennék kíváncsi, hogy milyen a teljesítménye, fizikailag lelkileg. Milyen sebességet bír, és meddig tudja tartani. Testének hőfoka, szőrzetének hossza, hullási kezdet stb.
2012. szept. 5. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


a wikipédián elég részletes leírást találsz.

2012. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a wikipédia egyik kérdésemre sem ad választ...
2012. szept. 5. 16:48
 3/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:

"

hogy milyen a teljesítménye, fizikailag lelkileg. Milyen sebességet bír, és meddig tudja tartani. Testének hőfoka, szőrzetének hossza, hullási kezdet stb."

A kutya nem gép! Ezekre a kérdésekre nem lehet egyértelmű választ adni,egyénenként változó,kivételt képez ez alól a testhőmérséklet,ami a kutyára mint fajra általános érvényű,normál értéke 37,5-38,5 között mozog.

2012. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy változó, ezért is átlag kell -.-" Huhh de érthetetlenek vagytok..
2012. szept. 5. 19:07
 5/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Embernél tudsz átlagot mondani? Mert ha igen akkor én mondok neked a kutyánál. Milyen idős a németjuhászod?
2012. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs német juhászom, tanulmány miatt kellenek az adatok. Am te nem hallottál olyanról, hogy országos felmérés, mely alapján kiszámolják pl, hogy egy átlagos ember mennyi idő alatt mennyi utat tesz meg?! Jézusom....-.-"
2012. szept. 5. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:
A kutyákról nemigen készülnek ilyes fajta felmérések.
2012. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt igazából az általános dolgokat lehet megírni. Wikipédián meg annyira részletes leírást találsz, hogy 60 kilós nála egy német juhász. Szőrzet sima félhosszú, lágy aljszőrrel. Sima hosszú, nem kívánatos. Hosszú, nem tenyészthető. Testhőt írták már. Hullás meg tavasszal és ősszel intenzívebb.
2012. szept. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Imádom az ilyen kreténeket! Még neked áll feljebb. Nem értesz lószart se a kutyákhoz! Ne írj tanulmányt belőlük, én sem próbálkozom az atomfizikával...
2012. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tanulmányt írok, hanem tanulok róla... IQ fighter..
2012. szept. 6. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!