Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász vagy német vizsla?

Német juhász vagy német vizsla?

Figyelt kérdés
Kutyát szeretnék venni de nem tudom eldönteni hogy német juhászt vagy német vizslát vegyek.Ezért mondjátok meg a véleményeteket mind két kutya fajtáról!Előre is köszönöm a válaszotokat!

2012. aug. 15. 09:08
 1/7 anonim válasza:
Én mind a 2 fajt szeretem , de inkább a német vizslára szavaznék mivel nem hull a szőre .:D
2012. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Német juhász,nem szeretem a vizslákat.
2012. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Német juhász! Nagyon szépek, aranyosak és rendkívül okosak:-)
2012. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két különböző fajta. A vizsla vadászkutya, rendkívül nagy mozgásigénnyel bír. A német juhászkutya őrző-védő kutya, ragyogóan ki lehet képezni dolgokra. Nekem mindkettő nagyon bejön, nem tudom melyiket válaszd
2012. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne csak külső alapján döntsél, gondold át, hogy mi lenne a "feladata" a kutyának, mit vársz tőle és te mit tudsz neki biztosítani. Mind a kettő csodálatos fajta, de elég különböznek egymástól, nem nagyon lehet őket összehasonlítani.
2012. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Német juhász én tapasztalatból is tudom volt vizslám nehezen tanítható most fajtiszta Német juhászom van és nagyon okos gyors felfogású!
2012. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mindkettő nagytestű kutya, úgyhogy kis helyen egyiket sem lehet tartani. Én most vettem nemrég egy német vizsla kölyköt. Most lett három hónapos. Elég sok fajta kutyánk volt, németjuhászom még nem volt, úgyhogy a kettőt nem tudom viszonyítani. Vadász vagyok, bár nem viszem és nem is tervezem, hogy vadászatra viszem, viszont túrázok vele hetente egyszer kétszer, nagyon jól bírja.

Én nagyon szeretem, ha megint választanom kéne német vizslát választanám.

Rendkívül okos, nagyon gyorsan tanul. Egy két taslit kapott kissebb korába, azóta, ha barátságtalanabbul szólok rá, rögtön tudja mit szabad és mit nem. Már most nagyon ragaszkodó. Cipőket elviszi, ha nagyon akarnám fenyítéssel le simán le lehetne szoktatni, de inkább elteszem a cipőimet azóta.

Baromi jó orra van, szerintem ha akarna sem tudna eltévedni.

És még valami: Imádja a vizet.

2012. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!