Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a nagy ÁTLAGOT nézzükmelyik...

Ha a nagy ÁTLAGOT nézzükmelyik az "okosabb, könnyebben tanítható" kutya? Malinois v Német juhász?

Figyelt kérdés
Én a Malira tippelek.
2012. szept. 5. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő értelmes, mindkét fajtát használja a katonaság, a rendőrség, a drogosztály... e videó alapján én is a malinois-ra tippelnék :D


http://www.youtube.com/watch?v=Ktyq3JPQ-N8


volt már mindkét kutyafajtánk, sajnos a mali eléggé félős volt, bizalmatlan, mivel nagyon megverhették az előző tulajdonosai és mivel a fateromnak munkára kellett, így elajándékoztuk egy srácnak, aki bele volt bolondulva a malikba :)

2012. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki ért hozzájuk az nem igazán tud dönteni. Illetve de, ha el van kötelezve az egyik fajta iránt, vannak megrögzött NJ-osok és megrögzött malisok és van akinek mind a két fajta bejön.

Átlagembernek a német juhász egyszerűbben kezelhető, ezáltal könnyebben tudja tanítani, egy mali érzékenyebb, hiperaktívabb, nem való sok mindenkinek.

2012. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!