Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen okos kutyákról tudtok?

Milyen okos kutyákról tudtok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy okos kutyát akit megtaníthatok minden félére és könnyen is tanul.Az uszkárt nem nagyon kedvelem.A top 10 legokosabb kutyákat kérlek ne linkeljétek be mert szerintem az nem nagyon igaz.Tapasztalatokra vagyok kíváncsi :)

2012. szept. 6. 14:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Tapasztalat: Berni pásztor, skót juhász, leonbergi, labrador retriever és staffordshire terrier.

Szerintem a legtöbb kutya okos, csak jól kell érteni a tanításukhoz.

2012. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden a nevelésen múlik... pl a border collie híresen intelligens és könnyen tanul, viszont amit ismerek, azt elhanyagolta a gazdája, engedelmesség 0, semmit nem tud...
2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
A barátomnak american staffordshire kiskutyája van, egy cukorfalat, és mindent megtanul szinte 1-2 óra alatt. Én eddig nem foglalkoztam vele túlzottan, mert nem "ismertük" egymást a kutyával, de már vagy 3 parancsszót betanítottam neki :D kb 2 nap alatt.
2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Minden kutya annyira okos mint a gazdája....
2012. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem lehet kategorizálni így a kutyákat. Attól függ, hogy a gazdi mennyi időt szán a kutyák nevelésére. Nekem powder puff kutyám van, és okos, hamar elsajátítja a dolgokat, de van, hogy magától tanul újakat is. pl.: ül, fekszik... tanítottam neki. De magától jött rá, hogy ha kiakar menni elvégezni a dolgát, akkor oda megy ahol a hámja szokott lenni és elkezd ugatni, hogy ki akar menni. Mindegyik kutya okos, csak idő kell rá, és sokat beszélni hozzá.
2012. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyi keverék. Igazi gyöngyszemeket lehet találni eldugva a kennelekben :)
2012. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :) Akkor még van min gondolkoznom. :D
2012. szept. 6. 14:25
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen a menhelyre már én is gondoltam, de sajnos a mi menhelyünkre bevittek pár parvós kölyköt és onnan félek hozni. :(
2012. szept. 6. 14:26
 9/28 anonim ***** válasza:
németjuhász, foxi. nézd meg, hogy a rendőrség milyen kutyákat alkalmaz.
2012. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
labrador
2012. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!