Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem olyan kutyát...

Tudnátok nekem olyan kutyát mondani ami közepes vagy kis termetű, okos, és nem ás ki mindent a kertből?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!
2012. aug. 23. 18:33
 1/9 Bozsikrisz ***** válasza:

Egy kutya sem okos magától, esetleg egyik-másik gyorsabban tanul, de mindegyik kutyát tanítani kell.

És az a kutya nem ássa fel a kertet, amelyiket rendszeresen mozgatják, minimum napi 1 séta, de akkor az tényleg kiadós legyen, legalább másfél-2 óra.


A méretet illetően pedig nagyjából 500 fajtát fel lehetne sorolni. Mindenképp fajtatisztát akarsz?

2012. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom h nem okos, úgy gondoltam h fogékony gyorsan tanul,

fajtisztát szeretnék, aza baj h 2 naponta tudnám vinni sétálni valamikor naponta,

2012. aug. 23. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor menj menhelyre,ugyanis mindegyik kutya fajtiszta,az meg megint más,hogy fajtAtiszta e..
2012. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
törpe spitz/ óriás spitz(kb 40-50 centi a marmagassága) nem pont a leg okosabb de jó tenyésztőtől kell venni és a legjobbat kifogni. nekem keverék spitz kutyusom van .30-35 cm a marmagassága,nem ás,nagyon okos és 5 évesen is ugyan olyan játékos és aktív mint kölyök korába :)
2012. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és kerti kutyát akarsz vagy kinti/bentit?
2012. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kintit, lakásba nem jöhet
2012. aug. 23. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor kistermetű kilőve,mivel ezek általában társasági kutyák,nem kertbe valók.

Közepes testűből is csak olyat válassz aminek tömörebb a bundája tél miatt.

Én bobtailt ajánlom,nagyon okos kutyák.

2012. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 naponta séta kevés, ha kertben lesz, akkor is.
2012. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudom megoldani máshogy, úgy gondoltam h pl. hétfőn viszem aztán szerdán de van amikor tudnám naponta vinni
2012. aug. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!