Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Történt már olyan veletek,...

Történt már olyan veletek, hogy valaki azért nem járt hozzátok látogatóba mert kutyátok van?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos Jack Russel-ünk,és azt vettem észre,hogy 2 közeli ismerősöm,szinte nem is jár hozzánk,mióta van a kutyus.Egyébként nem bánt senkit,igaz nagyon-nagyon örül mindenkinek aki jön,de 5 perc után megunja az illetőt.
2012. szept. 6. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Történt ilyen de nem vettem a szivemre..a kutyát úgyis jobban szeretem.
2012. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy történt, vagy csak nem hiányzik az illető, ezért fel se tűnik. :)
2012. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem történt,de ha így lenne nem igazán érdekelne. Ha valakinek nem tetszik hogy kutyám van nem jön hozzám és kész! :)
2012. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is jobban szeretem a kutyát,ezért teszek rájuk...csak komolyan mondom nem értem az embereket.Én bárkihez megyek a kutyájukat is megsimogatom az az első dolog,soha nem fordult elő velem,hogy azért nem megyek valakihez,mert bármilyen állatot tart.Egyik barátnőmpl.kijelentette,hogy csak úgy jönnek el hozzám,hogy amíg benn a házban vagyunk a kutya legyen kinn az udvaron,nem tettem kedvére,azóta nem jön :D
2012. szept. 6. 22:08
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Én is jobban szeretem a kutyáim mint az idegeneket, de ha jön hozzánk valaki akkor a kutyát úgy elrakom, hogy észre sem veszik, hogy van. Egyrészt senkinek sem kötelessége eltűrni a kutyát, másrészt nem is lehet tökéletesen kétfelé figyelni szegény vendéglátónak, harmadrészt nem kell hogy valaki elrontsa a nevelés alatt álló kutyát pl, vagy egy bizalmatlanabb fajtánál a gazda dönti el kivel barátkoztatja össze, nem minden jöttment vendéggel aki beteszi a lábát.

Szóval nem, ilyen még nem volt. Ha jön a valaki akkor a kutyát el lehet zárni, főleg ha ilyen heves, semmi baja nem lesz tóle.

2012. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztén kérdező, úgy látszik még nem jártál igazán elivselhetetlen, neveletlen, ijesztő, harapós, piszkos stb kutyánál. Hidd el van olyan dolog amiért többet inkább nem mész oda az állat miatt. A te kutyád nyilván nem ilyen, de lehet, hogy valaki allergiás vagy fóbiája van vagy mit tudom én.
2012. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem történt ilyen. Viszont olyan igen, hogy én nem megyek valakihez ezért. Félre értés ne essék, imádom a kutyákat, de ismerősöm kutyái, mikor először voltam náluk megmorogtak és ismerős saját bevallása szerint is nehezen tudná őket visszafogni, ha épp támadni akarnának, így megoldjuk máshol a találkozásokat, leginkább nálam :) Nekem is két kutyám van, van olyan ismerős, aki fél tőlük, de több bejárat van, így a kutyák kikerülhetők. De tényleg aki azért nem megy, mert kutya van az inkább ne is menjen. :)
2012. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Én olyan helyre nem megyek, ahová nem vihetem a kutyámat...
2012. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen. A barátnőm közölte, hogy nem jön hozzám a kutyáim miatt (gyerekb...uzi nő, aki a saját kutyáját bevágta menhelyre, mikor gyereke született), majd megyek én ütyülipütyülizni a neveletlen kölykeihez. Hát egy idő után meguntam, a gyerekei idegesítőek voltak, nem volt szükségem a társaságukra és miután egyszer szóba került, hogy ha nekem is lesz gyerekem, lehet hogy a kutyáimat menhelyre kell adnom, és megmondtam neki, hogy addig álljon ő fél lábon, amikor én a kutyámat elhagyom...És inkább száradjon ki a méhem, de a kutyáimat nem adom, és különben is minden gyerek neveletlen majom, na akkor megsértődött és többé nem beszéltünk:)))
2012. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha történt is ilyen nem tűnt fel a hiány :D
2012. szept. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!