Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan került hozzátok a...

Hogyan került hozzátok a kutyusotok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy volt már ilyen kérdés de nem találtam meg amelyiket szerettem volna.

Menhelyi, talált, utcás kutyus minden érdekel :D

Képet is mutathattok hogy nézett ki akkor é most. Vagy olyat hogy most hogy néz ki.

Olyan jó ezeket olvasgatni.:)

Nem muszáj több oldalban leírni (csak ha van kedvetek) elég ha csak egy kisebb szövegbe leírjátok. Szívesen elolvasom bármilyen hosszú.


2012. aug. 9. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Lefoglaltam a tenyésztőnél ő befedeztette a kutyát megszülettek a kicsik 8 hetesek lettek és én elhoztam...5 hónapos :)
2012. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Utcáról
2012. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

bocsi,félre nyomtam.

Szóval utcáról fogadtuk be,anya szerint kiválasztott minket.

Bántották ott,ahonnan elszökött,nagyon félénk volt és sovány. Most kis pocakos és mindenki szeme fénye.

2012. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menhelyi önkéntesként foglalkoztam vele, másfél év alatt egymáshoz nőttünk :) Amint munkát kaptam, elköltöztem otthonról és vittem haza.
2012. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő utcai. Az egyik ott bóklászott a pályaudvaron, mindenkihez odament, megsajnáltam szerencsétlent, a másik egy szomszédé volt, aki semmit nem törődött vele, folyton szökött, így felajánlottam, hogy megveszem minimális összegért. Odaadta.
2012. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örökbefogadott, menhelyi.
2012. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy vásárba voltunk,nem is akarunk meg kutyát venni,de nem tudtam ott hagyni :)
2012. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

2009 januárjában hirtelen el kellett altatni az öreg kutyámat...két hétig kerestem kutyát a menhelyeken, fajtamentőknél. Ismerősöm hívta fel a figyelmemet a Váci gyepin-menhelyen egy leadott roti-nj keverék kanra, Artúrra: idős gazdája kapta kölyökként, nem bírt vele, ezért február elején leadták egy hétfői napon...lementünk hozzá azon a héten csütörtökön. Egy nagy kifutóban volt együtt 20-30 kutyával, amelyek közül sok domináns kan volt. Artúr a kifutó sarkában feküdt, mint egy rakás szerencsétlenség...úgy éreztem, hogy nem kell nekem ilyen visszahúzódó kutya. Kivittük sétálni pórázon, akkor már bújt hozzánk, feloldódott, véletlenül le is pisilt, macskákra is csak érdeklődéssel nézett.

Egyszer csak a szél a szomszédos fal tetején megzörgetett egy nagy nejlonponyvát, amitől a kutya megijedt és elhúzódott, de aztán MAGÁTÓL ment oda megnézni, hogy mi az...na, EKKOR tudtam, hogy szuper kutya lesz belőle...hazahoztuk aznap...azóta a hű és klassz társam...ja, új neve Argos.

2012. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónapja ismerjük egymást, a menhelyre kijártam vele barátkozni, de ő választott. Nagyon soványka volt, vedlő szőrrel, egyáltalán nem szépség, de rögtön odajött hozzám, megölelt, nyüszögött. Két héttel később elhoztam. Amikor megkaptam a papírokat, kiderült, hogy hányatott sorsa volt, egy éves éppen csak elmúlt, fiatal srác. Itthon kiderült, hogy nem ismeri a csirkefarhátat, a sipoló játékokat, a labdákat, a kutyaházat, de még a gyümölcsöket sem. Túl csendes volt a menhelyen. És nálam két hét alatt nagy vagány lett belőle! Sétán minden kerítésen belül ugató kutyát meg akar támadni, egyedül is játszik, dobálja a labdát, aztán megölel, puszikat oszt. Éppen a kemény nevelésnél tartunk, nehéz leszoktatni a megtámadom a kerítésen belüli másikat szokásáról, de még csak rövid idő telt el. A pórázon is még keresztbe megy időnként. A házat őrzi, ugat, jelez és már sokat hízott.
2012. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!