Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutya szépségverseny...

Keverék kutya szépségverseny Gödöllő - bővebb információ?

Figyelt kérdés

A Gödöllői Szolgálatban láttam egy hirdetményt, hogy vasárnap a Belvárosi Napok rendezvénysorozat részeként lesz egy ilyen esemény is. Sajnos a google keresővel nem találtam az idei versenyről semmi bővebb információt, tud valaki esetleg segíteni, hogy miből fog állni a verseny, mik a fontosabb tudnivalók? Azt láttam pl., hogy tavaly 3kg kutyatáp volt a nevezési díj, de az ideiről még ennyi infót se találtam :-(

Köszi!



2012. szept. 6. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ismerőstől megkérdezheted,vagy a honlapjukrol informálodsz.
2012. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gödöllői vagyok ki is megyek majd az állatvédelmi napra,viszont a plakátokon sem írnak semmit és a honlapon sem,hogy mi a nevezési díj,de ha kutyatáp azt helyben megtudod venni,mert mindig vannak kint olyanok akik tápot,pórázt stb-t árulnak :)
2012. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!