Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyám legyen?

Milyen fajta kutyám legyen?

Figyelt kérdés
pl:.golden retriever,labraodr retriever,beagle,vagy keverék.

2012. szept. 8. 09:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Olyan, amilyet szeretnél. A te kutyád lesz, nem az itt válaszolóké.
2012. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
71%

Egyik ismerősünk tenyésztő(Golden,Labrador,Kuvasz,Kaukázusi,Beagle...)...nos...a 2 Beagle reggelre teljesen felfordították az előtte nem olyan rég,drága pénzért gyönyörűre megcsinált hatalmas kertet...

Én Labradort,vagy Goldent ajánlok...nagyon okos kutyák!Unokatesóméknak 2Labijuk van,anyáék meg most vettek egy Goldent...3hónapos múlt és nagyon okos...ül,fekszik,pacsit ad,"marad",szépen sétál,minden...

De ilyen kutyust csak abban az esetben vegyél,ha tudsz fizetni neki mindent,amit kell...őszinte leszek,nem olcsó kutyus...de megéri,mert imádni való!! =)

Remélem segítettem...=D

2012. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget.
2012. szept. 8. 10:31
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj ki egy menhelyre és fogadj örökbe egy kutyust,ezzel két életet mentessz meg. azét akit örörkbefogadsz és azét akit a helyére tud befogadni a menhely.és a menhelyi kutyák a legragaszkodóbbak,kedvesebbek,hűségesebbek.felesleges kiadni sok tízezer forintot ha csak hobbi kutyát szeretnél,ráadásul a menhelyek tele vannak fajtatiszta kutyusokkal.goldikkal,labikkal.írj nekem privátba és tudok neked keresni örökbefogadható fajtatiszta kutyusokat.
2012. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Én is az előttem szóló véleményét osztom. Leírt mindent.
2012. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat,de azért jöhetnek tanácsok.utolso én is akit irtál,azzal értek egyyet.
2012. szept. 8. 18:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menhelyi kutyát!
2012. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Milyen menhelyi kutyafajtát?
2012. szept. 9. 09:19
 9/18 anonim ***** válasza:
esetleg ha többet megtudnánk rólad tudnánk normális válaszokat is írni. b*szki konkrétan SEMMIT sem tudunk rólad akkor h segítsünk??? : D am meg nem nekünk kéne eldönteni hanem neked. de én a menhelyi keveréket ajánlom főleg hogy a beagle nem első kutyásnak való.....a labihoz meg goldenhez nem tudok érdemben hozzá szólni egy ismerősömnek volt első kutyája labi de úgy el rontotta szerencsétlen kutyát h "öröm volt nézni". szóval irány a legközelebbi menhely ott tudnak neked segíteni kiválasztani a megfelelő kutyát
2012. szept. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
előző köszönöm válaszodat,igazad is van.
2012. szept. 11. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!