Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2. ok lettünk a kutyusommal...

2. ok lettünk a kutyusommal egy online versenyen. Mit vegyek neki a 3000ft-ból amit nyertünk?

Figyelt kérdés

Nyertünk 3000ft vásárlási utalványt a versenyen ide:

[link]

Mit vegyek belőle a kutyusomnak?

Beagle és decemberben lesz 3éves!

Szerintetek?Télre egy kabátot?Vagy kutyahámot?

Ti mit vennétek a helyemben?Nektek mi tetszik?

Sokan válaszoljatook.:))

Köszi



2012. szept. 8. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

igaz én a kutyaruhák ellen vagyok de télre érdemes egy kis kabátkát venni mert nem nagy a szőre és kell valami hogy ne fázzon

keresztszüleimnek is van kutyusuk és neki is van egy kis kabátkája ami nagyon aranyosan áll rajta

télre amikor mentek sétálni egy puha meleg kiskabátnak hidd el örülni fog, még ha először nem is fok neki annyira tetszeni


a hám is hasznos dolog de gondolom az már van neki

2012. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nem,még nincs neki hámja,ezért is gondoltam erre is,mert fiú,és a halálfejes fekete hám nekem nagyon tetszik..:)

De a téli kabátok is nagyon bejönnek.:(

2012. szept. 8. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Én valami fekhelyet és/vagy láthatósági mellényt vennék.

Az utóbbi nagyon hasznos a kora reggeli, késő esti sétáknál, egy jó fekhelynek meg nem csak a kutya örül, hanem a lakást is feldobhatja (ha ellőtte másmilyen volt, vagy csak egy szőnyeg...).

2012. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kutyus kinti.:)

Igen,a láthatósági mellény is hasznos lenne,van mikor korán megyünk sétálni.:)

2012. szept. 8. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kinti kutya, akkor felesleges neki a ruha, sőt csak árthatsz vele, a hámnak sok értelme nincs szerintem. Ha nem tud szépen sétálni akkor csak rosszabb lesz, ha meg tud akkor végülis csak dísznek kell, de ha neked tetszik nem beszéllek le róla :), de valami vagányabb kendős nyakörv vagy csak kendő tuti jól állna neki.
2012. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tud szépen sétálni.:)
2012. szept. 8. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!