Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 4hónapos keverék fiú...

Van 1 4hónapos keverék fiú kutyám, és úgy pisil, hogy nem emeli föl a lábát, sőt, néha még csak meg sem áll, sétál és közben pisil. Ez normális, vagy hogy lehet tanítani a helyes pózt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kölyök még! majd idővel felemeli magátol,vagy az is lehet hogy sosem fogja.
2012. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kutya számomra új, mert 2 napja van nálam, és egyébként azért írtam ide, hogy segítséget kérjek, nem pedig azért, hogy kioktatást kapjak. De azért köszi, hogy vetted a fáradságot és válaszoltál.
2012. szept. 8. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt választ adott az első,miért veszed kioktatásnak?
2012. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tényleg azért csinálja,mert még kölyök...anyumék kutyusa is fiú,4hónapos és ő is így pisil...össze-vissza,állva,sétálva...ahol épp rájön...=)

Ne aggódj,kinövi és "rendesen" fog pisilni...=)

2012. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, eddig én azt hittem, ez kezdettől úgy megy, mint felnőtt korukban. Mindig tanul az ember, ha nem tanult időben. :)
2012. szept. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!