Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak akkor, ha meg...

Mit csináljak akkor, ha meg akarja hágni a lábamat? Meg kell ilyenkor büntetni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ezzel azt akarja kimutatni,hogy ő a góré,épp ezért nem akarom ráhagyni. Nem értem miért csinálja,most kapott rá. De nem is egyből azért ugrik fel,hanem játék közben,mikor átkarolja véletlenül a lábamat és én megállok akkor nekiáll tolni...:)Szóval lehet,hogy csak ösztönből? Mert egyébként eszébe sem jutna,csak mikor olyan félreérthető pozitúrába keveredünk játék közben,beugrik neki a dolog. Pedig a falkavezérséggel kapcsolatban mindent betartok,és úgy tűnik működik is...szóval ez most ellenszegülés vagy játék?

Egyébként ivartalanított 1 éves szuka kutyuról van szó.


2009. júl. 29. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad már, hogy felállsz, mikor elkezdi? Az elvileg kizökkenti. Aztán meg abbahagyja.

A barátnőmnek ez bejött az ivartalanítás nélküli fiú kutyával. Annyira bejött, hogy már ki se akarják heréltetni. -.-

2009. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az enyém pont hogy akkor csinálja mikor állunk. Vagyis éppen játszunk,bunyózunk,ő felugrik,én lelököm neki ez totális élvezet,de amikor véletlenül oldalról ugrik fel,akkor szépen átkarolja a combomat és nyomatja...de csak ebben a szituban.
2009. júl. 29. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
sikíts fel egy rövid éles hangon.Kizökkenti és megilletődik.De rögtön ahogy nekiáll. Ja és adj utána parancs szót pl. elég. És ha még bonyolíthatom akkor ha abb ais hadja adj neki jutifalatot, vagy csak valahogy jutalmazd..
2009. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ösztönös, de rossz szokás. Normál esetben tudnia kellene, hogy a te lábad és te magad se vagy kutya.

Amit kutyákkal csinál ösztönösen , azt emberrel nem tehetné! Hiszen nem fajtatársa az ember! Ebben az esetben viselkedészavarról van szó, amit neked kell tiltani! Vagy elterelve korrigálni.

2009. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ez nem egésezn igy van szrintem.Sok kutya csinálja ezt vagy szertetből vagy valamiylen okból.De nem hiszem hogy viselkedés zavar lenne.Vagy valami általános viselkedészavar: D

2009. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!