Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek most vemhes lesz?

Szerintetek most vemhes lesz?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy a törpepincser kutyám tüzel egy pár napja (vagyis én pár napja vettem észre) és apukám nemtudta hogy tüzel és összeengedte a shih-tzu kan kutyámmal... és kint hagyta őket.. bejött és mondta h kiengedte őket nem foglalkoznak egymással... aztán később kimentem és már össze voltak ragadva... :|szerintetek nagy az eesély rá hogy hasas lesz a kutyám ?? :((
2012. szept. 8. 21:14
 1/5 anonim válasza:
elképzelhető..sőt
2012. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehát mikor a tenyésztők viszik fedeztetni a kutyáikat azt is többször viszik el a kanhoz nem csak egyszer.. akk ez most hogyy??:(((:(((
2012. szept. 8. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is nagy az esélye
2012. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagy az esélye,de ne aggódj ivartalanítják és megelőzhető a nem kívánt szaporulat.

Tele van az ország árva,keverék,fajtatiszta kutyákkal is ne növeljétek a számot. Ivartalanításátok minél előbb!!

2012. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte biztos. A tenyésztők azért viszik el többször, hogy ne 98% legyen az esélye, hanem 100%. Egy normális tenyésztő 2 éves kora előtt nem fedezteti a kutyáját, és 6-7 évesen kivonja a tenyésztésből. Tehát van 4-5 éve, hogy lehozzon almot, és nem fedeztetheti minden tüzelésnél. Szóval ha tényleg biztosra akar menni, akkor több alkalommal is összeengedi a kannal.

De most Rólatok van szó. Szóval hétfőn felhívod a dokit, és megmondod, hogy valószínűleg vemhesült a kutyád, úgyhogy minél előbb ivartalanítani kell.

2012. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!