Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki miért fél a pitbulloktól?

Ki miért fél a pitbulloktól?

Figyelt kérdés
Nem mindenki de van aki arrébb áll az utcán, pedig nagyon puszis a kutyám :S

2012. szept. 8. 21:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
mer megharap
2012. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Biztos lepontoznak, de válaszolok. Szóval nagyon erős kutya, félelmetes az álkapcsa. Ha egy átlag kutya megharap, szerintem sokkal kisebb kárt okoz a húsban, csontban, mint egy pitbull. Szerintem az a húst is leszedi az emberről. Előítélet? Nem tudom... De inkább lépnék véletlenségből egy labrador lábára, mint egy pitbulléra, az tuti.
2012. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát én láttam már idegbeteg labradort, ami megtámadta a kutyámat míg az kicsi volt..
2012. szept. 8. 21:52
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

Nem nevezném félelemnek,inkább tartok tőlük,mert 7 éves koromban szétmarcangolta az arcomat,nem a miénk volt,keresztapáméké,gyerekek közt nőtt föl pedig,volt még egy kutya,egy német juhász és őt simogattam meg először,gondolom ez nem tetszett neki,mindennap láttam,kiskutya korától ismertem. Több öltéssel öltötték össze az arcomat,mai napig látszik a helye,azt mondták,hogy plasztikáztatják ha akarjuk,de persze ez nem történt meg. Azóta több kutyám volt,most is van 2 és imádom őket :) (persze nem pitbull :D)

Akármennyire is 'puszis' kutya benne van az ösztönébe,az uncsijaim vele aludtak,én is babusgattam állandóan és ezt kaptam :D

16l

2012. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egyedül vagyok akkor nem félek tőle, sőt nekem tetszenek. Ha a kutyámmal akkor van hogy inkább kikerülöm,de ez a kutyám hangulatától függ olyan szempontból,hogy néha agresszív nála nagyobb kutyákkal. (tudom meg kell nevelni,azon vagyok, felnőttként fogadtam be és még nem 100%-os :) és ha egy kis szűk utcán jön szembe egy pitbull és úgy látom a kutyámon pl.: séta elején mikor még teli van energiával inkább irány váltok. Más esetben nem. Egyébként volt már hogy pitbullal haverkodott, de ahhoz az kell hogy akkor találkozunk vele mikor már levan vezetve az energiája :)

szóval ilyen oka is lehet, bár biztos van aki fél tőle.

2012. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
* ja és ez nem csak pitbullra érvényes :) a helyzettől függ minden,nálam.
2012. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőle, unokatesómnak az van, szerintem aranyos... Én a dobermantól félek
2012. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőlük.
2012. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden ÖV kutyáról szerintem vannak előítéletek.Erősek és elve a kinézetük is félelmetes.Én a rottweilertől félek inkább,mint a pitbulltól(mondjuk én nem szoktam félre állni).Amúgy lehet,hogy egyesek,azért félnek a pitbulltól,mert megharapta vagy megtámadta őket.Bármilyen fura én a németjuhászóktól félek még a rottweiler mellett nagyon,mert a németjuhászok mindig megharaptak eddig
2012. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mert bekapja a kukimat!
2012. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!