Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három napra elutazunk. Hogy...

Három napra elutazunk. Hogy viseli majd a kutyus?

Figyelt kérdés
Mindig velünk van,velünk alszik bent.Lesz aki megeteti,itatja,de akkor is aggódom. Nem fordul magába?
2009. júl. 29. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Neeem, keresni biztosan fog de kibírja, ne aggódj!
2009. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem nekem jobban fog hiányozni.
2009. júl. 29. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Kertesház?Lakás?MEddig marad vele az aki eteti?Van más társasága?Amúgy mennyit van egyedül?

Mi külföldre utaztunk egy hétre, és oda nem jöhetett sajna velünk a kutyum(aki egyébként lakásban van mindig velünk).Tesóm volt vele, de az elején így is hiányolt.Nem fordult magába végül, mert látott webcamon. :)

2009. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
58%
Az is kérdés hogy ismeri-e azt az embert aki etetni fogja?! Én is hagytam már itthon a kutyámat 4 napra (bár ő kerti kutyus) a nővérem etette és nem volt semmi baj, de mikor hazajöttem nagyon örült nekem. :)
2009. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Biztos szomorú lesz, de három nap nem hosszú idő és majd kiengeszteled.
2009. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kertes ház,de éjszaka bent alszik mindig. Sajnos nem lesz társasága,de aki etetni fogja,szereti nagyon,szokott játszani vele. Tudom,hogy nem olyan hosszú idő, csak most hagyjuk elöször magára. Pár hónaposan fogadtuk be,nagyon hálás,ragaszkodó kuty.
2009. júl. 29. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Én mindig olyan helyre utazom, ahova lehet kutyát vinni. Hosszú távon ez a legjobb megoldás.
2009. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia nekem is ugyanez a problémám. nem tudunk elutazni sehova mert akkor nem eszik iszik egész nap, nálunk együtt lakunk az anyosékkal akiket szeret mindig ottho9n vannak van kutzya társaság is az anyos eteti nappal is stb, de egy ágyban alszunk, félek ha el kell mennünk 3 napra 2 éjszaka hogy viselni majd,. mert nekem nagyon nagyon dfog hiányozni,. ird majd meg mi volrt. milyen kutyud van? neekem spitz kislány 3 éves.. ő a mi gyerekünk, mert nem lehet,
2009. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megírom majd. Vasárnap indulunk délben,úgyhogy elötte még nagy séta,úszás,játék,fincsi reggeli. Biztos ellesz majd. Reménykedek,hogy nem szedi szét az ajtókat.Ha nem vagyunk otthon akkor nem kapar.
2009. júl. 30. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!