Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő milyen fajta keveréke lehetett?

Ő milyen fajta keveréke lehetett?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem él, de kiváncsi vagyok, hogy szerintetek milyen keverék lehetett.

[link]

[link]

[link]


Amúgy kb. 50-60 cm volt a marmagassága, és kicsit vastag aljszörzete volt, és nagyon puha volt a szőre.

És nagyon szeretnivaló kutyus volt...


2009. júl. 29. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem németjuhász biztosan van benne plusz valami ami a szőre jellegét okozza, pl. kuvasz, de ha az lenne benne akkor biztosan nem így nézne ki. Remélem érted mire gondolok. De majd egy nálam okosabb megmondja. Egyébként nekem is egy fura keverék kutyám van és már többször fel akartam tenni egy ilyen kérdést én is, csak valahogy nem jutottam el odáig, majd talán holnap, csak nem akarom, hogy azt mondják, hogy "ez már volt" vagy "ilyen már tegnap volt".
2009. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye szegény nem volt egész életében láncon...????
2009. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne egy adag németjuhász, nagyrészt, meg golden retriver, meg egy nagyon pici tacskó, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
2009. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a németjuhászra én is gondoltam.

Hát szegény láncon élt, mert 1 évig velem lakott egy társasházban, ahol közös volt az udvar.

Aztán utánna olyan helyre került, ahol nem volt kerités...

sajnos nem tőlem függött ez a dolog, ma már nem engedném meg,sehogy....

de ez régen volt...

:'(

2009. júl. 29. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is németjuhász tacskó és goldenretriver
2009. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Malionis=belgajuhászkutya ????


[link]

2010. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!