Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4-5 napig kijönne egymással...

4-5 napig kijönne egymással két szuka kutya?

Figyelt kérdés

Nyaralni megyünk, ezért úgy gondoltuk, hogy a beagle kutyusunkat rábizzuk az egyik rokonunkra, tehát elvisszük hozzájuk.

Nekik van egy németjuhász szuka kutyájuk, aki 1 éves múlt tavasszal.

Sajnos szegény kutyát sohasem vitték sétálni, nem ismert meg új kutyákat, csak egy öreg kutya volt náluk, de el voltak zárva, nehogy a nagy bántsa a kicsit, de aztán megbarátkoztak, de a nj sose játszott kutyákkal.

Kicsit félős kutya, az idegen emberektől fél, elbújik, de később megbarátkozik, de ijedős... :S agressziv viselkedést nem mutat (keritésen keresztül ugatós)

Az én kutyám abszolút jól szocializált beagle,már 3 éves, nagyon nyugodt, az biztos h nem fogja piszkálni a nj-t.

Ugye a németjuhász nem fogja bántani őt? bizom benne h nem, hiszen 1 éves, meg szuka, meg hát félős.

Még sohasem találkoztak.

Nektek biztos nagyobb tapasztalatotok van, vajon hogy fognak egymásra reagálni?

Mit gondoltok?


2009. júl. 29. 23:49
 1/6 anonim válasza:
100%

A kisebb kutyák vadabbak újjal szemben. Tacsim volt és 1 hónapja kaptunk egy idősebb németjuhászt mellé. A kicsi első nap rekedtre ugatta magát, egész nap hisztizett. Nem akart konkurenciát...

A tacsi még a mai napig is morog rá, pedig már megszokhatta. De most a Te kutyád lesz a vendég, és ha nyugodt természetű, nem hiszem, hogy lesz probléma. Idegen környezetben kb 4-5 nap míg odaszokik, addig visszafogottabb. :)

2009. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom ha úgy döntessz hogy nem akarod odavinni nézd meg a www.kedvenchotel.5mp .eu honlapot renceresen viszem a kutyám
2009. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Renceresen :D:D:D Bocs ezt nam hagyhattam ki:D
2009. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Renceresen :D:D:D Bocs ezt nem hagyhattam ki:D
2009. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi, de nem kell reklámoznod a kutyahoteledet... o.O

(renceresen -.-" )

2009. aug. 1. 00:16
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem vidd el hozzá előtte h megnézd h viszonyulnak egymáshoz. és akkor látni fogod h mi a helyzet
2009. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!